Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Kraszan 21:15
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40
 » globi-wan 20:37
 » @GUTEK@ 20:29
 » MARtiuS 20:14
 » emigrus 20:13
 » rarek 20:05
 » dugi 19:49
 » Lucullus 19:48
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23

 Dzisiaj przeczytano
 106917 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Poszukuje płyty lub obrazu systemu Windows XP Tablet Edition 2005 , Magnus 29/04/10 21:00
Kupiłem właśnie używanego Fujitsu T4210, ponieważ właściciel zgubił CD poszukuje takowej płytki lub obrazu do ściągnięcia.
Ściągnąłem już trzy wersje z torrentów ale to są fake obrazy Windows Pro, kod z nalepki nie pasuje i w instalatorze jest "Setup Windows Professional"
Język Angielski lub Polski.
Proszę o pomoc.

  1. tablet , ViS 29/04/10 23:50
    edition to nic innego jak XP Prof., tyle że z nakładkami

    widze że w necie są albo wersje MSDN które podobno wciąż można pobrać albo corporate (do których zazwyczaj klucze od oem nie pasują).
    Nie wiem czy zwykły oemowy win xp prof sp2 pójdzie na tym kluczu, jeśli tak, potem można raczej doinstalować
    http://www.microsoft.com/...18b&DisplayLang=en
    i powinno być ok? :)

    I will not buy this record - it is
    scratched.

  2. Osobiście nie polecam , ngP 1/05/10 13:17
    Swego czasu posiadałem Della Latitude XT (tablet właśnie) i miałem mały problem. Vista muliła go śmiertelnie, a XP tablet był zwyczajnie niedorobiony. Nie wiem jak Twój Fujitsu ale obsługa multitouch w Dellu na XP była nie warta świeczki. Bardziej wkurzało niż działało. Klawiatura ekranowa i obsługa photoshopa też za wygodna na XP nie była (klawiaturka była mała, a w PS gdy bazgrałem rysikiem i dotknąłem ekranu dłonią to XP nie wiedział co się dzieje, a gdy się pisze ręcznie to zazwyczaj jednak podłoża się dotyka).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL