Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20
 » Draghmar 19:16
 » Wedelek 19:15
 » NimnuL 19:10
 » Wolf 19:08
 » Kenny 18:57
 » dugi 18:56
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24
 » Hitman 18:20
 » elliot_pl 18:17

 Dzisiaj przeczytano
 28158 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ot] Muzyczna noc z Tok FM, z pradawnych lat, kiedy radio miało oryginalną formułę... , Soulburner 3/05/10 00:44
Tak mi się przed chwilą przypomniało, że parę ładnych lat temu, kiedy radio Tok FM miało jeszcze oryginalną formułę "talk radio", od północy leciała muzyka - było to jeszcze przed agonią radia, kiedy puszczano jakieś totalnie odjechane, chyba wschodnie, klimaty. Istniały chyba tylko dwie plejlisty - zapamiętałem tylko jeden kawałek Santany, lecący ok. 00:20 - tytułu nie pamiętam, ale jest to dość znany motyw (za cholerę jednak nie mogę znaleźć sampla).
Zaraz po północy leciał akustyczny gitarowy kawałek, kojarzący się z... ja wiem, Gypsy Kings? Takie hiszpańskie jakieś, całkiem niezły czadzik :P Później było coś spokojnego, granego na jakiejś fujarce, potem rozwijające się wraz z orkiestrą... a jakoś późną nocą leciała niesamowita kołysanka grana na jakichś... cymbałkach?

Wiem, że mój opis jest bardzo mało szczegółowy, ale... czy ktoś kojarzy co to mogły być za utwory? Często sobie o nich przypominam, nawet słyszę w głowie fragmenty melodii, ale nawet nie potrafiłbym zanucić... nie daje mi to spokoju i pomyślałem sobie, że a nuż jest tu ktoś kto to słyszał, pamięta i kiedyś się dowiedział co to tam puszczali ;)

You must gather your party before
venturing forth.

  1. co do szatana , Rafael_3D 3/05/10 01:13
    może chodzi Ci o Samba Pa Ti
    http://www.youtube.com/watch?v=C0uHRl-Q8Fo

    Gdy niesprawiedliwość staje się prawem, bunt jest obowiązkiem.

  2. a fujara , Rafael_3D 3/05/10 01:15
    to może Oldfield - Etude
    http://www.youtube.com/watch?v=ALT0-pMlWug

    Gdy niesprawiedliwość staje się prawem, bunt jest obowiązkiem.

    1. Albo , Bergerac 3/05/10 02:48
      ''Bolero'' Maurice Ravela :)
      http://www.youtube.com/watch?v=t2zbbN4OL98

      Barbossa: You're supposed to be dead!
      Jack Sparrow: Am I not?

  3. Santana się zgadza , Soulburner 3/05/10 14:47
    pozostałe nie... aż się chyba grać na czymś nauczę, bo przypominam sobie fragment melodii jednego z utworów :P

    You must gather your party before
    venturing forth.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL