Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 39501 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Router: PENTAGRAM Cerberus DSL / ADSL2+ Wi-Fi 802.11n 300MB MIM - czy ktoś się bawił ? , JE Jacaw 4/05/10 15:38
W sumie to nie mój problem, ale obiecałem koledze pomóc w wyborze routera, problem jest taki, że obecnie jest u niego Neostrada, ale możliwe, że będzie zmiana, a niestety z różnych względów router trzeba kupić dziś.

Szukając trafiłem na coś takiego: PENTAGRAM Cerberus DSL / ADSL2+ Wi-Fi 802.11n 300MB MIMO ( http://www.pentagram.pl/...2_11n_300mb_mimo_p_6341 ) za około 240-260 zł, w podobnej cenie można też "wyrawać" coś od Linksys'a do którego mam osobiście większe zaufanie, ale niestety nie widzę w jego ofercie czegoś i do Neostrady i do kablówki.

Czy ktoś z boardowiczów miał okazję się tym urządzeniem bawić, ewentualnie jakimś innym Pentagrama, a jeśli tak to jakie opinie ? Oczywiście mile widziane też inne propozycje, generalnie warunki są takie:
- musi obsługiwać Neostradę (modem ADSL) i fajnie jakby też miał opcję do kablówek tak jak ten Pentagram, ale nie jest to warunek konieczny,
- WiFi standard N, bo chyba już nie warto kupować czegoś poniżej standardu N,
- wbudowany switch/hub przynajmniej 4-portowy,
- cena około 250 zł (powiedzmy, że 300 zł to maksimum),
- jako bonus: mile widiana obsługa czegoś (HDD, drukarki itd.) przez USB. :-)

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Socjalizm to ustrój, który
bohatersko walczy z problemami
nieznanymi w innych ustrojach

  1. Działa OK , Artaa 4/05/10 17:29
    w jednej firmie postawiłem Cerberusa ADSL (chyba P 6331-62), na szybko bo tylko taki był do kupienia w przysłowiowe 5 minut.
    Działa OK już drugi rok, jako zastępca przereklamowanego LInksysa draftN który padł.

  2. Miałem Cerberusa ADSL , MiloX 4/05/10 17:44
    jak miałem neostrade i działał ok(nawet jak raz wodą zalałem, a potem osuszyłem to nadal działał).

    .:Adopcja, Adaptacja, Improwizacja:.

  3. ... , reev 4/05/10 21:31
    ostatni przerzuciłem się na TP-LINKi, bo Pentagramy ostatnio dwa miałem zepsute na starcie...

    Kore5Trio, ATI-GF X jakieś tam
    cyferki, za dużo ramu, dysk
    holograficzny, elektrownia jądrowa

    1. tez polece TP-Link , Chucky 5/05/10 12:20
      w cenie 250 napewno cos sie znajdzie...

      Corei5 9600K, Z390 PRO, 2x16 Vengeance
      3200Mhz, GTX 2060 Super, Seasonic X-650

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL