Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » Magnus 22:59
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 52202 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[audio] jak przedłużyć wstępną melodię? , ngP 6/05/10 20:41
Składam filmik i wybrałem sobie do niego muzyczkę pod tło. Muzyczka jednak rozkręca się zbyt szybko i chciałbym rozciągnąć trochę początek. Nie chodzi mi o zwolnienie muzyki tylko o doklejenie (nie wiem jak to nazwać) głównego rytmu melodii. Często tak robią w radio że gadają, muzyka leci w tle, przestają gadać i dopiero muzyka leci jakby co ją dopiero włączyli. Ciężko mi to objaśnić bardziej na chłopski rozum zwłaszcza, że nigdy tego nie robiłem stąd też chciałem się zapytać czy znacie programy, ew czy znacie linki do tutoriali które objaśniają jak to się robi. Podejrzewa, że da się takie coś wykrzesać i na darmowych programach ale zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać.
I jeszcze jedno. Chciałbym do filmiku dograć komentarz z offu lecz nie mam mikofonu. Możecie mi polecić jakiś? Nie ma to być nic drogiego, bo wszystko co robię jest raczej amatorsko, byle nie było trzasków i w miarę naturalnie.

Pozdrawaim.

  1. hmm , bartek_mi 6/05/10 20:42
    1. audacity, wyciac kawalek i wklejac
    2. pozycz od kumpla gracza jakies sluchawki z mikrofonem creativa - powinien dac rade

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    1. Ze słuchawkami z mikrofonem to dobry pomysł.. , ngP 6/05/10 21:09
      Ale z tym wklejaniem to już próbowałem i wychodzi to średnio

  2. Jak nie wychodzi... , jack.uzi 6/05/10 21:18
    ...to pokaz mnie to :).

    --------------------------------------
    Stoned is the way of the walk...
    Drum and bass selection.

    1. poszło , ngP 6/05/10 22:35
      na e-mail

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL