Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 4097 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[PowerPaint] Proszę o pomoc ze slajdami:). , robinn1 7/05/10 19:54
Witam.



Jest tu może jakaś osoba która siedzi w PowerPaincie?:)


Chodzi mi żeby podczas prezentacji slajdu co jakiś czas pojawiały się nowe wyrazy np . co 2 sekundy , ( nie na raz tylko najpierw jeden wyraz, potem gdzieś w innym miejscu drugi, potem trzeci itp) i wszystko na jednym slajdzie żeby później był pewien zbiór wyrazów:).




Jeżeli ktoś mógłby poradzić to bym był dozgonnie wdzięczny. Ps. używam powerpainta z 2007.



pozdrawiam

@skate - dla ułomnych deska

  1. chryste jaki powerpaint , robinn1 7/05/10 19:54
    głowa w chmurach.... oczywiscie chodzi mi o PowerPointa :D

    @skate - dla ułomnych deska

    1. To chyba każdy wyraz musi być osobnym polem tekstowym. , Dexter 7/05/10 20:07
      Taka sama czcionka, wyrównanie i animacjapo kolei co 2 sekundy.

      Dawno nic w PP nie robiłem, może 2007 ma jakiś nowy bajer, który to robi, ale nie podejrzewam...

      Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
      Odpowiedzi oleję.
      THX!

  2. normalnie wpisujesz wyrazy, kazdy w osobnej linijce , Kenny 7/05/10 21:07
    potem Animacje / Animacja akapitami.

    Potem Animacje / Animacja niestandardowa - tu ustawisz szybkosc.

    .:Pozdrowienia:.

    1. hmm , robinn1 7/05/10 21:32
      no wlasnie nie chcialem od liniijki tylko tak jakoś jak chaos że np. 3 wyrazy w jednej linijce każdy kiedy indziej a nie linijkami

      @skate - dla ułomnych deska

      1. aa, no to osobne pola na kazdy wyraz , Kenny 7/05/10 22:17
        (najprosciej Ctrl+C, Ctrl+V, a potem pozmieniac zawartosc.

        Potem Animacje / Animacja niestandardowe - przeciagajac mozesz ustawic kolejnosc pól, zaznaczasz wszystkie i wybierasz szybkosc - klikajac Odtwórz zobaczysz podglad.

        Zawartosc pól nie ma znaczenia dla tworzenia animacji.

        .:Pozdrowienia:.

  3. animacja , Bergerac 8/05/10 02:15
    niestandardowa

    Barbossa: You're supposed to be dead!
    Jack Sparrow: Am I not?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL