Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 24717 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak wysłać zdjęcie ze skanera bezpośrednio do przeglądarki obrazów windows? , Fl@sh 12/05/10 10:04
Canon Canoscan Lide 25 w swoim Toolbox'ie rząda podania pliku programu, którym ma otworzyć zeskanowany obraz. Nie zależy mi na tym, żeby go otwierał bo zwykle skanuję kilkadziesiąt dokumentów na raz ale nie ma opcji wyłączenia tej funkcji... AcdSee się nie otwiera bo brakuje mu jakiejś biblioteki, chciałbym podać mu ścieżkę do systemowej przeglądarki. Możecie pomóc? Dzięki :-)

Sprzedam drewno pod każdą
postacią ;-) GG: 687866

  1. w Vista , Emalia 12/05/10 11:24
    "%ProgramFiles%\Windows Photo Gallery\WindowsPhotoGallery.exe"

    1. Niestety to 7 , Fl@sh 13/05/10 10:55
      i nie ma tam tego...

      Sprzedam drewno pod każdą
      postacią ;-) GG: 687866

  2. ... , myszon 12/05/10 11:46
    http://www.sjp.pl/co/%BF%B1da%E6

    użyj sterowników TWAIN to nie będzie się plumkać o jakieś dziwne rzeczy.

    1. Nie bardzo rozumiem... , Fl@sh 13/05/10 18:13
      ... o co ci chodzi, raczej muszę się zdać na fabryczny soft ponieważ wygodniej mi się klika przyciskiem na skanerze kiedy jadę z kilkudziesięcioma dokumentami

      Sprzedam drewno pod każdą
      postacią ;-) GG: 687866

      1. TWAIN , myszon 13/05/10 21:55
        to standard dla sterowników skanerów. Zwykle jest z nimi mniej problemów niż ze sterownikami z dodatkowymi bambetlami od producenta. Ale jeśli chcesz używać przycisków to jesteś skazany na sterowniki, które aktualnie masz.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL