Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36

 Dzisiaj przeczytano
 97966 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

opera+ulubine , magnum 25/05/10 16:18
Witam, mam pakie pytanie, gdzie w przegladarce Opera miesci sie folder tzw Ulubione, wszedzie szukam i nie umie go znalesc. Dodam ze zmienilem przegladare z MyIE na Opera, i chce sobie ulatwic zycie z przeniesieniem cennych linkow... ;)
z gory dzieki za odpowiedz, i mam nadzieje ze mnie nie zbulgacie ;)

  1. Yyy... , jack.uzi 25/05/10 16:25
    ...zakladki?

    --------------------------------------
    Stoned is the way of the walk...
    Drum and bass selection.

    1. tak, , magnum 25/05/10 16:29
      w operze chodzi o zakladki. Chodzi mi o to gdzie moge skopiowac folder ulubine w MyIE do opery, i czy wogoe istnieje taka mozliwosc. Oraz wogole gdzie taki folder sie znajduje w systemie, bo jakos nie usmiecha mi sie wprowadzac wszystkich linkow w zakladki pojedynczo ;)

      1. Folder? , Wolf 25/05/10 16:42
        Od czego jest import/eksport zakladek w przegladarkach?

        Vey iz mir!

  2. "zmienilem przegladare z MyIE na Opera" , Kenny 25/05/10 16:41
    masochista? ;)

    .:Pozdrowienia:.

  3. plik, import i eksport, importuj zakładki IE (?) , michtar 25/05/10 16:42
    W operze jest to 1 plik - bookmarks.adr.

  4. chyba. , magnum 25/05/10 16:56
    ze mi ktos cos poradzi albo zapoda jakiegos linka skad mozna dorwac jakas najnowsza wersje MyIE, bo wszystkie co znalazlem to max do explolera 6...

    1. re: , Kenny 25/05/10 17:36
      www.maxthon.com Formerly MyIE2

      .:Pozdrowienia:.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL