Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 103505 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Aster to kupa , Stone 27/05/10 20:18
Witam,

Tak na przyszłość dla następnych pokoleń:
Zgłaszałem kilka m-cy temu, że coś nie tak dzieje się z modemem (migał dioda od kabla). Pani na infolini powiedziała, że po ich stronie nic nie widać. Dzisiaj modem się położył i internetu nie ma, a Pani mówi, że technika może wysłać w poniedziałek pomiędzy 9-12 (przy czym jest czwartek godz 20). Czy oni poszaleli?
W każdym bądź razie nie polecam.

Pozdrawiam

Stone aka S1one

  1. takie prowokacje przed północą... , ViS 27/05/10 20:47
    nie przystoi.
    Jakbyś zgłaszał przez dwa tygodnie codziennie że nie masz internetu, a mimo to byłoby zero interwencji i kontaktu, to byś sie popisał. Ja tak miałem z netią więc musisz się bardziej postarać ;)

    Aster akurat jak chodzi o obsługę klienta jest ok.
    Kilka m-c temu "coś sie działo z modemem" ale przez te kilka miesięcy internet działał? To do kogo masz pretensje? Albo coś nie działa, dzwonisz i prosisz o technika do domu (co w przypadku nieuzasadnionej reklamacji wiąże się z opłatą 100zł), albo działa i sie korzysta.

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. O to chodzi, że zgłosiłem ale to olali, , Stone 28/05/10 01:12
      bo po ich stronie jest ok. Teraz modem działa, a w poniedziałek przyjdzie technik. Po za tym przez te kilka m-c o jakiś czas przestawał działać.
      Po za tym to nie prowokacja :), raczej rozpacz nad że do poniedziałku internet miał nie działać :)

      Pozdrawiam

      Stone aka S1one

      1. a widzisz , RusH 28/05/10 01:43
        nie zalalo cie czasem w ostatniej powidzi? bo jak raz dziala raz nie dziala to ciezko cos sprawdzic, pani nie sprawdzila tego od razu tylko pewnie wpisala ticket w system i ktos inny sprawdzil za jakis czas

        I fix shit
        http://raszpl.blogspot.com/

  2. z technikami tak jest , juzek 27/05/10 22:04
    u tych większych operatorów, przychodzą dopiero za 2-3 dni

  3. technicy to akurat przychodza hjak tylko zlecenie dostana , RusH 28/05/10 01:42
    bo AFAIK Aster outsoursuje technikow i ci robia na zlecenie

    co do modemu to miales pH

    lofe Aster, na razie jedyny ISP ktorego lacze moge wysycic 24/7 bez zajakniecia

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL