Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Kraszan 21:15
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40
 » globi-wan 20:37
 » @GUTEK@ 20:29
 » MARtiuS 20:14
 » emigrus 20:13
 » rarek 20:05
 » dugi 19:49
 » Lucullus 19:48
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23

 Dzisiaj przeczytano
 107490 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

(OT - telefon) MyPhone 3370 Sweet - warte to coś ? , JE Jacaw 29/05/10 01:30
Jeśli chodzi o telefony to jestem zupełnym lamerem i należę do tych, co używają telefony praktycznie jedynie do dzwonienia i od czasu do czasu wysłania SMS'ów. Obecnie posiadam Nokię 3100, co powoli kwalifikuje się chyba na muzeum. :-)

I tak jakoś przypadkiem trafiłem na ofertę biedronki, gdzie właśnie jest taki MyPhone 3370 Sweet za około 150 zł i ogólnie telefon mi się spodobał, bo teoretycznie spełnia moje wszelkie wymagania odnośnie telefonu i ma to czego mi nieco brakuje w mojej Noki 3100. A mianowicie: aparat, dual SIM i latarkę... no może jeszcze mp3 + radio. Jeśli chodzi o aparat to oczywiście nie chcę robić super fotek :-), tylko niekiedy się to przydaje, aby np. pstryknąć cenę, opis w sklepie, aby nie przepisywać itd.

Pytanie tylko, czy taki wynalazek jak MyPhone jest coś wart ? Czy ktoś miał może okazję pobawić się tym telefonem lub ogólnie coś powiedzieć o produktach tej firmy ? I żeby było jasne te 150-170 zł to jest mniej więcej maksymalna kwota jaką mógłbym ewentualnie chciałbym wydać na telefon, bo jakoś jest to nieliczny elektroniczny gadżet, który mnie jakoś nie kręci.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Socjalizm to ustrój, który
bohatersko walczy z problemami
nieznanymi w innych ustrojach

  1. Może pomoże to: , PeKa 29/05/10 07:28
    http://www.mgsm.pl/katalog/myphone/3370sweet/

  2. to już chyba lepiej wziąć jakąś najtańszą nokię , Mcmumin 29/05/10 10:57
    321

  3. Jak nie ma , Ament 29/05/10 14:26
    otwieracza do kapsli to bym nie bral.

    I
    -AMENT-
    I

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL