Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 7862 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Kupil ktos wczoraj 08.06.2010 "Dziennik Gazeta Prawna"? , zgf1 9/06/10 00:39
Bylo tam Navigo i9 z serialem, moze ktos odsprzeda gazetke?
Nie nabylem a zalezy mi aby przetestowac Navigo i9 zwlaszcza, ze w tej wersji sa szlaki i szczyty...

Leave me alone I know what I'm doing!

  1. Masz jakiegoś znajomego kioskarza? , zartie 9/06/10 06:16
    To poproś go, niech Ci ściągnie ze zwrotów. Albo podjedź do magazynów Ruchu lub innego dystrybutora prasy.

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    1. niestety nie mam nikogo takiego, wiec pewnie zostaje , zgf1 9/06/10 09:45
      allegro, kupie sobie i potestuje, zapowiada sie ciekawie, zobacz:
      http://www.navigo.pl/produkty/pda/ekrany

      Gdybym mogl sprawdzic i dzialaloby to ok, to chyba warto zakupic i wesprzec firme.

      Leave me alone I know what I'm doing!

  2. cwaniaczki już sprzedają , Thadeus 9/06/10 08:11
    to co zdążyli wykupić http://allegro.pl/show_item.php?item=1071056940 :)

    Podobno to wersja z 2007 z tego co słyszałem i bez możliwości aktualizacji.

    ...

    1. jakby był cfaniak kupiłby przynajmniej parę sztuk. , fiskomp 9/06/10 08:28
      Ten sprzedaje jedną, więc pewnie kiszka.

      1. wiesz nie wnikam , Thadeus 9/06/10 08:43
        pierwszy link z googla wkleiłem :)

        ...

        1. no ale jednak cwaniak , Matti_2 9/06/10 08:49
          i pijak... i złodziej. Facet kupił gazetę z płytą, teraz sprzedaje i rzuca się w niego błotem, a dwa dni temu był wątek o tym jacy to piraci są kochani i w ogóle czemu za oprogramowanie, filmy i muzykę trzeba płacić, jak powinna być za darmo... Ludzie głupieją...

          1. i żyd i moher do tego... , Remek 9/06/10 09:13
            i pewnie kradł worki z wałów i też sprzedawał....

    2. 2007? A nie Navigo i9? , zgf1 9/06/10 09:46
      hmm ciekawe,

      Leave me alone I know what I'm doing!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL