Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Nepomucen 14:37
 » soyo 14:35
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20

 Dzisiaj przeczytano
 78008 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jakie jest zadanie karty graficznej przy obróbce filmów AVCHD? , petrumi 23/06/10 12:12
Witam.
Mam Core2Duo 6850 (na razie na 3Ghz, śmiga na 3,6) i 8800GTS 640. Karta jest za ciepła i planuje ją zmienić bo już nie gram. Mam dość ciche elementy i wentyle ale przez nią rozgrzewa mi się cała buda.
Dlatego planuje ją zmienić na coś zimniejszego. Jakie ficzersy powinna mieć nowa karta, żebym mógł w miarę płynnie edytować materiał z kamery HD?
Szczerze mówiąc to nie wiem co przyśpieszają te bajery w stylu pure (u nv) i coś tam w amd.
Czy taka karta musi mieć 1GB RAM?

  1. zadne , LuHash 23/06/10 12:19
    w edycji oprocz sprzetowego wsparcia dla dekodowania materialu video taka karta nie ma wiekszych zastosowan... wiec pozwala odciazyc procka podczas odczytu materialu i to wszystko bo do kodowania tymi cudami to niestety jakosciowo nie nadaje sie na nic;)
    wiec rada jest taka zebys zmienil na cokolwiek cichego co wspiera sprzetowe dekodowanie hd czyli nawet nowe integry nvidii spokojnie wystarczaja a RAM to przyda sie w duzej ilosci ale jako pamiec operacyjna

    tu bi? or nat tu bi?
    dat iz de kłeszczon!

    1. w takim razie pytanie co kupić do 300zł , petrumi 23/06/10 12:35
      warunek bardzo cicha w idle. Wszyscy odradzają karty pasywne więc coś innego ale naprawdę cichego w spoczynku.

      1. może za 300 kupisz? , Venom79 23/06/10 20:39
        http://allegro.pl/..._1gb_ddr3_33_miesiace_gw.html

        Lewy pas to nie kółko różańcowe.

        1. Takie bajki, to wiesz gdzie ;) , fiskomp 24/06/10 08:50
          "karta nowa" - tylko 3 miesiące używałem ;)
          "wgrany bios - karta cicha" - nie bawiłem się w podkręcanie :D

          Do tego to licytacja, a znając realia Alledrogo, cena powędruje jeszcze w górę :)

          Ja w każdym razie bym odpuścił sobie te "cuda" ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL