Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 91805 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

podłączanie pulpitu zdalnego kompa bez loginu i hasła (windows) , ALBERT 26/06/10 12:55
Witajcie
jak (jeśli to wogole możliwe) podłączyć przy użyciu "Pulpitu Zdalnego" komputer ktory (oprocz swojej nazwy) nie ma hasła przy uruchamianiu systemu? - system ładuje się do końca po wciśnięciu "power"
Inne kompy w ktorych muszę wpisac haslo odpalaja sie bez problemu...
A tutaj - probowalem rożnych kombinacji "Login/Admin", "Admin/Admin" i nic....
help plizzz.....

ALBERT

  1. control userpasswords2 , jamal 26/06/10 13:16
    i tam masz załatwione autologowanie, oczywiście potrzebujesz na hoście użytkownika z hasłem żeby korzystać z pulpitu zdalnego

    założyłem że używasz WinXP pro

    GG 2442719

    1. powoli, powoli... , ALBERT 27/06/10 00:37
      nie wiem czy dobrze mnie zrozumiałeś:
      komp "slave" na który chcę się zalogować odpala się normalnie - do końca. Nie trzeba na nim omijać kwestii wpisywania hasła czy klikania użytkownika.
      Problem jest w tym, że jak z innego "hosta" chcę się zalogować na "slave" to nie da rady bo "slave" nie ma żadnego hasła, a Zdalny Pulpit tego wymaga....

      ALBERT

      1. powinno , ViS 27/06/10 00:44
        pomóc:
        http://www.neowin.net/...desktop-without-password/

        go to control panel/ administrative tools/ local security policy/ Security options/ Accounts: Limit local account use of blank passwords to console logon only
        set that to disable, and you will be able to remote desktop without the need for a password

        I will not buy this record - it is
        scratched.

        1. a po polsku , ViS 27/06/10 00:45
          http://support.microsoft.com/...t.aspx?scid=303846

          I will not buy this record - it is
          scratched.

        2. CHWAŁA CI O WIELKI :))) , ALBERT 27/06/10 01:10
          O to chodziło!!!
          Czaaaad.
          Wszystko chodzi. Super!
          DZIĘKUJĘ!

          ALBERT

          1. to nie ja , ViS 27/06/10 10:00
            to wujek G ;)

            I will not buy this record - it is
            scratched.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL