Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 91983 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

8800GTS EVGA 512 i artefakty , Demo 27/06/10 08:56
grał sobie człowiek pół nocy i nic. Wskoczyłem potem na youtuba, i po kilkunastu minutach artefakty i kaplica. Rozebrałem chłodzenie, oczyściłem, ale wcale nie było zasyfione.

Piekarnik może pomóc? Jaki przepis?

napisalbym swoj config,ale sie nie
zmiescil:(

  1. 200st , globi-wan 27/06/10 09:08
    5-8min

    use the Force

  2. piekarnik , Markizy 27/06/10 09:31
    sobie odpuść, bo na nie wiele ci się to zda.
    8800GT padają to pewnie teraz GTS zaczną.

    Na Bordzie od 2003-03-03:D
    i5 6600, 2x8GB, 7770

  3. ktos mnie oświeci , kubazzz 27/06/10 12:55
    co ma dawać piekarnik i czemu niby 8800GT padają?

    SM-S908

    1. tego nikt nie wie , Markizy 27/06/10 13:19
      ale swojego czasu widziałem sporo kart tego typu na forum co padają, np na pclabie.

      Na Bordzie od 2003-03-03:D
      i5 6600, 2x8GB, 7770

  4. update , Demo 27/06/10 13:39
    Wczoraj w nocy jak grafa padła rozebrałem chłodzenie, wywaliłem te sylikonowe syfy i przesmarowałem pastą od proca. Po tej operacji artefakty nadal miały miejsce, i sys nawet się nie uruchamiał. Wrzuciłem więc zastępczaka x300 i poszedłem płakać.

    Dzisiaj rano ponownie wrzuciłem 8800gts. Sys wystartował, artefaktów brak. Jak chwilę pogram, znowu się pojawiają. Pytanie: chłodzenie się wykrzaczyło, czy może uszkodzenie? Jedyne co mi przychodzi do głowy, to pasta jest znacznie cieńsza od tego termopada co był w oryginale a co za tym idzie może nie być dokładnego przylegania. Co sądzicie?

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

  5. update 2 , Demo 27/06/10 14:10
    na rdzeniu miałem 900 względem 650 ze strony producenta, a na memkach 1100 względem 990 producenta...Czyli coś nie halo :/ Wynik sprawdzony w msi afterburner i gpu-z. Da się w msi afterburner wrócić do wartości default (już sobie zmniejszyłem).

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

    1. czyli , Rafael_3D 27/06/10 22:59
      przester czy overheat?
      Wróciłeś do defaultowych wartości (wg producenta) i co? Artefakty znikły?

      Gdy niesprawiedliwość staje się prawem, bunt jest obowiązkiem.

      1. tak, dokładnie !! , Demo 28/06/10 06:20
        Tylko nie jestem w stanie dość jakim cudem się tak toto podkręciło. Do wystąpienia artefów nie miałem na kompie nic zainstalowane co by umożliwiało podkręcanie grafy a sam nigdy tego nie robiłem.

        napisalbym swoj config,ale sie nie
        zmiescil:(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL