Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92509 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Plyta gl s939 do 150zł - jaka ? , PitBull_bb 27/06/10 11:28
Witam

Dziadkowi po spotkaniu z piorunem padla plyta na s939, a ze uzaleznienie siega bardzo daleko musze szybko kupic cos na zastepstwo. Plyta musi posiadac pci express i przede wszystkim musi byc stabilna i jak najmniej awaryjna.

Da sie cos takiego dostac za rozsadne pieniadze ? patrzac po allegro wielkiego wyboru nie ma...

  1. Kupiłem Asrock 939Dual-SATA2 , J@rek 27/06/10 11:34
    i jestem bardzo zadowolony. Najmniejszych problemów nie ma z tą płytą. Ale widzę, że teraz nie ma nic na allegro.

    A kupiłem za chyba 200 zeta, z procesorem 3500+, chłodzeniem firmowym, obudową, stacją dyskietek i zasilaczem.

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    1. Bo to kultowa płyta. , fiskomp 27/06/10 22:12
      I cena tej mobo, nawet używki była czasem kosmiczna ;)

      Fakt, że najmniejszych problemów z nią nie było.

    2. płyta jest na prawdę dobra , piotrszach 28/06/10 09:50
      do dziś mi znakomicie działa w blaszaku :) Przydało by się tylko procek wymienić na jakiś szybszy (jest 3000+), ale ceny dwujajowca na s939 są po prostu wzięte z kosmosu.

    3. moja poszła na ebay , vaneck 28/06/10 19:24
      pięć euro taniej niż za nówkę dałem :) Półtora roku miała.

      A little less conversation, a little more action
      please

  2. miałem podobny problem , M1ni$ter 28/06/10 22:33
    a kasy na pełną modernizację brakowało więc za 150 pln kupiłem na allegro płytke Fujitsu Siemens MS7125 - która po automatycznym upgradzie biosu przez MSI Live update stała się płytą MSI K8N Neo4 Platinum i opcjami OC ( obsługa Core Cell ) w biosie - bajka. Jak kupowałem z opisu aukcji wynikało że jest to Nforce4 czyli bez sata2 ... a tu miła niespodzianka.

    "Umiesz liczyć? ... licz na siebie!"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL