Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92238 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak odpalić jave/jdownloader w windows 7, tak żeby był odcięty od reszty softu? , kubazzz 27/06/10 13:45
Problem polega na tym, że w momencie kiedy uruchomiony jst jDownloader i maszyna JAVA to na WinXP Sp3 i W7, Photoshop CS4 i CS5 wywala się w momencie przesunięcia jakiejkolwiek warstwy.
Dużo czasu zajęło mi znalezienie przyczyny, ale w końcu powiązałem te dwa programy.

Pytanie - jak uruchomić jDonwloader, żeby nie kolidował z PS'em?
Może jakoś w innej wirtualnej maszynie?
Jak coś to da to mój sprzęt:

płyta na Intel P965
Intel Q6600
4GB DDR2
System w7 32-bit ultimate

SM-S908

  1. Ale stary sprzęt! , Jessie 27/06/10 15:42
    Jak już dałeś, to co mi tam.

  2. hłyhły , daver 27/06/10 16:36
    http://www.adobe.com/pl/support/

    I use arch btw

    1. a na cholerę mi support? , kubazzz 27/06/10 16:52
      support nie zna rozwiązania, tym bardziej że to nie z ich softem jest problem.

      SM-S908

      1. na cholere Ci support? , daver 27/06/10 17:00
        zartujesz? gdybys zaplacil za ten soft to od razu bys do nich walil. Ja nie wiem z czym jest problem, ale to ich soft sie wywala, a javavm i jdownloader pracuje poprawnie, tak? wiec...

        I use arch btw

        1. pierwsze co to sprawdzilem fora supportu , kubazzz 27/06/10 17:17
          i wyszlo na to, ze ten problem sie pojawial w roznych konfiguracjach, w połowie przypadków na OS X, a Adobe nie wie gdzie co jest nie tak.

          SM-S908

          1. no dobra , daver 27/06/10 17:21
            a motyw ze schowkiem systemowym pomogl?

            I use arch btw

            1. sprawdzę , kubazzz 27/06/10 17:23
              dzięki za sugestię.

              SM-S908

  3. google mowi , daver 27/06/10 17:08
    ze fotoszop gryzie sie z jdownloaderem przy dostepie do schowka. Wylacz monitoring schowka w jdownloaderze.

    I use arch btw

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL