Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 7965 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Router Linksys WAG200G bardzo długo łączy sie z internetem , Koy 6/07/10 08:29
Witam

Ruter długo łączy sie z internetem Netia. Od jakiegoś czasu zauważyłem ze router nie może sie połączyć z internetem cały czas próbuje miga zielone światło DSL a kontrolka internet nie może sie zaświecić jak już złapie to trzyma dobrze interet tylko po wyłączeniu routera sie tak dzieje. Do niedawna szybko sie łączył po około 1 minucie wczoraj np migał 4 godziny zanim załapał. Jak np była ogólną awaria internetu w Netii to swiecił kontorlke Internet na czerwono, teraz poprostu nie zapala jej wcale przez długi okres czasu, no chyba ze sie uda to szybciej. Prosze o jakies wskazówki. Moze router zaczyna padać???

Koy

  1. Miałem ten sam problem, , Shepard 6/07/10 08:59
    zupełnie identyczny tylko że ja mam neostrade. Modem posiadam od dwóch lat i to samo wyskoczyło mi parę dni temu. Pomogło mi przestawienie w basic setup,
    DSL Modulation z multimode na G.dtm od tego czasu wszystko wróciło do normy.

  2. s.w. , dominikmjm 6/07/10 09:55
    s.w.

  3. hmm , Liu CAs 6/07/10 13:39
    bo coś na centrali pomieszali i zmieniły się parametry linii. U mnie była kiedyś burza i coś na centrali się zepsuło, po naprawie też mi się długo zaczął łączyć i na dodatek czasami łączy się z mniejszymi prędkościami. Dopiero przestawienie DSL Modulation na G.dmt pomogło, ale to nadal nie jest to co kiedyś.

    -= parówkowym skrytożercom,
    mowimy NIE =-

  4. heja dzieki wszytskim za podpowiedzi , Koy 6/07/10 20:28
    u mnie natomiast pomogło uaktualnienie firmware na ver. 1.01.09
    narazie problem znikł łączy mi w niecałe 2 minuty.

    Koy

    1. hmm , Liu CAs 6/07/10 21:00
      ja też dziękuje :) nawet nie wiedziałem, że jest wersja 1.01.09, ciągle siedziałem na poprzedniej 1.01.06 :]

      -= parówkowym skrytożercom,
      mowimy NIE =-

      1. 1.00.09 tutaj - nie mam jak uaktualnic , Yorg 7/07/10 10:19
        bo tylko WIFI mam - brak kabelka nawet :D

        GG: 1706185
        lub komórka :)

        1. hmm , Liu CAs 7/07/10 10:25
          jak działa spoko, to nie ma sensu kombinować :) , niejmniej u mnie po update z 1.01.06 -> 1.01.09 łączy sprawniej i lepiej w trybie multimode, no chyba że to efekt placebo :)

          -= parówkowym skrytożercom,
          mowimy NIE =-

          1. na razie chodzi jakos - nie narzekam , Yorg 7/07/10 11:41
            tylko zawsze mam potrzebe uaktualnien - mimo ze dziala :D

            GG: 1706185
            lub komórka :)

            1. hmm , Liu CAs 7/07/10 11:45
              ja tak samo, też mam niepohamowaną potrzebę uaktualniania wszystkiego :)

              -= parówkowym skrytożercom,
              mowimy NIE =-

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL