Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41

 Dzisiaj przeczytano
 21679 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z polaczeniem bezprzewodowym , MARtiuS 9/07/10 09:48
Witam. Mam tu u siebie w robocie siec za natem i kazdy komp ma ip 10.0.0.xx maske 255.255.255.0 i brame 10.0.0.254 Do jednego z gniazdek mam podlaczony router bezprzewodowy ktory ma wpisany ip 10.0.0.200; 255.255.255.0 i brama 10.0.0.254 no i na kompie z bezprzewodowa karta sieciowa jest 10.0.0.201, 255.255.255.0, 10.0.0.254 DHCP wylaczone. Problem w tym ze raz to dziala a po restarcie nie, jakby jakis konflikt. Poza tym sila sygnalu znakomita pakiety wysyla i odbiera ale pingi i co za tym idzie internet nie dziala.

O co moze biegac?

feci, quod potui, faciant meliora
potentes
GG 617689

  1. Czy w LANie , ligand17 9/07/10 10:19
    masz włączone DHCP?
    Czy router pracuje w trybie router czy bridge?

    1. DHCP , MARtiuS 9/07/10 10:52
      wylaczone router dziala jako router

      feci, quod potui, faciant meliora
      potentes
      GG 617689

      1. Acha , ligand17 9/07/10 11:07
        czyli router ma routować pakiety z sieci A do sieci B, które mają identyczne parametry? To nic dziwnego, że czasem nie działa. Od tego jest tryb bridge.

  2. Hmm , MTP 9/07/10 11:04
    Dla tego kompa z kartą wifi bramą będzie 10.0.0.200/24 czyli router bezprzewodowy.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL