Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » PrzeM 07:29
 » NimnuL 07:28
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07

 Dzisiaj przeczytano
 38076 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wakacje z dzieckiem , Dhoine 13/07/10 21:30
Tytul szumny, ale w zasadzie szukam jednego postu sprzed... sam nie wiem, moze roku?

Ktos polecal osrodek z domkami/kempingami w okolicach Kotliny Klodzkiej (+-100km) - podobno mocno sielankowo-zadupiasty klimat. Cisza, spokoj, mala wioska, sklepik, jakas rzeczka - ot zeby wyskoczyc na tydzien z dzieckiem i odpoczac od cywilizacji.

Ewentualnie, jezeli dawca posta sie nie znajdzie, to moze ktos inny poratuje sprawdzonym adresem w podobnym zakresie wymagan (preferowane poludnie Polski - okolice Gor Dowolnych).

  1. wróciłem z Karłowa pod Strzelińcem , Artaa 13/07/10 21:40
    pasuje, nawet GSM ledwo działa ;-))
    Fajny zalew jest niedaleko w Radkowie jest do pływania, również Kudowa, oraz Czechy i ich skalne miasta

    1. byłem , Artaa 13/07/10 21:48
      tu:

      http://szczeliniec.pl/

      ale jest tam jeszcze kilka innych plus lepszej jakości "hotel" w którym można płacić kartą ;-)

    2. Sam jesteś Strzeliniec , Doczu 13/07/10 22:00
      Co do meritum wątku - w okolicy Szczelińca to raczej o cisze i spokój łatwo nie będzie.

      1. wróciłem w niedzielę , Artaa 13/07/10 22:04
        spokój był ...

        1. hmmm... , Doczu 13/07/10 22:10
          ... ja tam byłem w listopadzie i było sporo turystów. Więc przy takiej pogodzie mogę sobie tylko wyobrażac ile jest osób. Być może mamy różne poczucie "spokoju", albo ja trafiłem na wyjątkowo tłumny listopad :-)

          1. ja piszę o Karłowie , Artaa 13/07/10 22:13
            nie o Kudowie ;-)

  2. byłem tu , BONUS 14/07/10 10:19
    http://podbukiem.pl/

    Fajnie - ale głusza straszna nawet firmowa komórka nie miała zasięgu

    Pozdrawiam
    BONUS

    1. to je to , Dhoine 14/07/10 19:55
      podziekowal!

    2. a co to... , slawq 14/07/10 20:42
      firmowe maja lepszy zasięg od prywatnych ??? :) Powiedz z jakiej sieci nie było zasięgu lepiej.

      ASUS K8N-E ,A64 3@3.4,1024MB,
      hdd 410GB,Teac W54E,Nec 500,NEC
      791SB,Palit7300GTddr3, LogiMX500

      1. no pewnie , Kenny 15/07/10 10:51
        firmowe mozesz bez strachu podrzucac do gory zeby zlapal zasieg ;))

        .:Pozdrowienia:.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL