Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 70380 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

IE nie otwiera niektorych stron , MARC 20/07/10 13:55
Nie potrafie sobie poradzic z probleme, ze w IE niektore strony (np. Gmail, mail.yahoo.com) nie otwieraja sie zupelnie zglaszajac blad, ze nie moze ich odnalesc.
Te same strony otwieraja sie jednak w FF, a co jeszcze ciekawsze, otwieraja sie w IE w trybie wlaczonej prywatnosci.
Przeskanowalem juz komputer. Sprawdzilem, czy nic nie podmienilo DNS, czy IE nie ma jakiegos proxy, czy inne swinstwa sie nie uruchamiaja, czy poziom bezpieczenstwa nie jest zbyt wysoki, itp. Nic to jednak nie zmienilo.
Co jeszcze moge sprawdzic?

Pozdrawiam
MARC

  1. A tak się zapytam z ciekawości, Neostrada ? , McIsland 20/07/10 14:08
    j.w. ?

    GTD ...

    1. Nie. , MARC 20/07/10 22:20
      Aster. :P
      To i tak nie moj komputer.

  2. IE x , myszon 20/07/10 16:20
    6, 7, 8 czy 9?

    1. IE 8 , MARC 20/07/10 22:21
      System XP zaktualizowany.

      1. możesz sprawdzić , myszon 20/07/10 22:45
        czy po IP wchodzi. Być może w pliku hosts masz je dopisane. Może jakiś dodatek lub toolbar blokuje. Masz jakiegoś firewalla, który pokazuje połączenia wychodzące?

        1. po IP nie sprawdzalem , MARC 22/07/10 00:25
          Ale gdyby byly dopisane w pliku hosts to rowniez FF by nie dal rady wejsc na te strony, a wchodzi.
          Toolbary wszelkie odinstalowane, jesli jakies byly. To zawsze robie.
          Firewall jest jakis prymitywny z antywirusem, ale wylaczenie go nic nie dalo.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL