Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 15:43
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37

 Dzisiaj przeczytano
 83682 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

stary dysk i nowa płyta nie widzi , Deus ex machine 25/07/10 00:49
płyta to msi G31TM-P35 dysk to ATA 40G seagate 'baracuda'. Cały dzień się z dziadem męczyłem i nic. W hirensie, soft d testowania seagate dysk widzi, testuje i jest ok. Inne softy z hirensa, nie widzą dysku ( chyba, że czytają bezpośrednio z portów nie biosa). BIOS wisi na dysku i nie chcie iść dalej. Do płyty są podpięte tylko po IDE dysk i dvdrw. Jak podpinam dysk przez działającą przejściówkę IDE->USB to nie rozpoznaje dysku ( też go nie widzi ). Zworką już machałem w każdą stronę.
Kupię jakiś dysk SATA, ale chciałbym zrzucić dane z tej 40G, jakis sprawdzony sposób? HELP

"Uti non Abuti"

  1. Może wystarczy w biosie wyłączyć ustawienia Auto dla dysku , Artk 25/07/10 10:04
    i troszkę pokombinować z jakimiś ustawieniami

    http://dyski.cdrinfo.pl/bios/Primary-Master-43/

    to może trochę pomóc.

    1. dzieki za rade , Deus ex machine 25/07/10 11:46
      tego nie probowalem, dzis sprawdze .)

      "Uti non Abuti"

  2. niestety, na starej plycie , Deus ex machine 25/07/10 19:56
    dysk rozpoznaje, ale bootuje z plyty/usb tylko wisi. Na nowej, bios jest madrzejszy niż człowiek - nie da się wpisać danych, tylko auto.
    Jutro spróbuję na jakimś innym kompie pod IDE się wpiąć, byle zgrać dane.

    "Uti non Abuti"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL