Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92297 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

notebook, brak hibernacji... , DeK 25/07/10 14:41
Znajoma ma sobie Toshibę, przy czym niestety system (XP) jest w dosyć opłakanym stanie. Problem jest z hibernacją, która po jakimś czasie przestaje działać. Gdy notebooka się zrestartuje to hibernacja działa, są jej opcje itd, natomiast po jakimś czasie ikonka hibernacji przestaje być aktywna, a zakładka z opcjami hibernacji znika.

Da się to jakoś doprowadzić do normalności? Być może ktoś się już z tym problemem spotkał stąd pytam żeby uniknąć ślęczenia i szukania rozwiązania w sieci.

  1. XP + hibernacja = zonk , P_M_ 25/07/10 16:53
    To jest niestety norma. Szczegolnie, kiedy nigdy nie wylacza sie kompa, a zamiast tego jedynie usypia.
    W 7-ce jest to lepiej rozwiazane.
    Pozostaje jedynie 'odswiezyc' system.

  2. mam podobny problem na stacjonarce , MayheM 25/07/10 17:36
    W pracy na XP HE ladnie dziala wstrzymanie - wszystko sie wylacza.

    W domu ni cholery, zwiecha po wcisnieciu - wstrzymaj. Tylko twardy reset pomaga, bo system nie reaguje wyswietlajac ciagle 'trwa przechodzenie w stan...'

    A opcji hibernacja w ogole nie mam, i nie wiem jak ja usyskac...

    1. Zartownis? , P_M_ 25/07/10 22:28
      j.w.

    2. pfff ja za to chcialbym wiedziec jak sie pozbyc pliku hyberfil , Kenny 28/07/10 09:01
      bo przeciez na lapku uzywam wstrzymania... (vista)

      .:Pozdrowienia:.

      1. odpalasz , Katoda Ltd 29/07/10 17:39
        cmd jako administrator i wydajesz komendę powercfg.exe -h off

        1. a jak nie chcesz , Katoda Ltd 29/07/10 17:41
          bawić się w cmd, to odpalasz oczyszczanie dysku, wybierasz "pliki wszystkich użytkowników" i wtedy pojawia Ci się opcja usunięcia pliku hibernacji, co wiąże się z jej wyłączeniem.

          1. o, wielkie dzieki , Kenny 29/07/10 22:12
            123

            .:Pozdrowienia:.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL