Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92107 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Tor gokartowy w 3-mieście? , Dexter 25/07/10 17:32
Bywa ktoś? Namierzyłem dwa, indoorkarting w Gdańsku i Kartcenter w Sopocie.

Ktoś ma rozeznanie w tych obiektach? Szukam dobrze zorganizowanego i dobrego toru.

Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
Odpowiedzi oleję.
THX!

  1. jeden i drugi daje rade, choc wole sopocki , chris_gd 25/07/10 19:59
    nie bylem z pol roku, ponoc dobre zmiany wprowadzili wiec kieruj sie na sopot

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  2. byl ktos w wawa w bluecity ? , smagar 25/07/10 20:31
    podobno fajny.

    1. Ja dopiero chciałbym się wybrać... , Remek 25/07/10 21:16
      Ale 40zł za 8 minut to cena zaporowa dla nowobogackich :) Co to jest 8 minut :)

    2. polecam pole position , Miguki Asafono 26/07/10 08:47
      na Bemowie chyba, na 3 piętrze parkingu, zajefajny, przewiewny tor z dachem i dobrą przyczepnością :) no i chyba 30 pln za 10 min jeśli dobrze pamiętam

      --
      DrumAndBassMafiA
      G-HAD-SQUAD

    3. Karting to droga zabawa, ale w Blue City ceny są już mocno przegięte. , Rhobaak 26/07/10 16:13
      Polecam raczej Pole Position na Bemowie albo Imolę w Piasecznie.

      Kor2dual3,2hZ overkloc,4Gbit Ram
      G-forc 460 gietex,barakudy
      Children of Neostrada Association MVP

  3. jest nowy otwarty od dzisiaj chyba we Wladyslawowie , pol150257 25/07/10 20:49
    ale na szutrze www.kartcenter.pl

  4. i jeszcze ten , pol150257 25/07/10 20:51
    http://www.kartteam.pl/

  5. polecam Sopot , Artaa 25/07/10 21:17
    ostatnio tam przez godzinę z kumplem jeździłem, jest OK mają nowe maszyny.

  6. w tym , celt 25/07/10 22:46
    w Sopocie Wyścigach jest spory ruch - czyli wygląda na to że jest ok.
    Jeszcze jeden jest w Gdyni na Węglowej (wcześniej był tam PORD)

    Everything should be made as simple as
    possible, but no simpler

  7. Dzięki za sugestie, opiszę oba... , Dexter 3/08/10 16:25
    Skorzystałem zarówno z kartcenter w sopocie jak i indoorkarting w Gdańsku.

    Kartcenter bije (choć droższy) indoorkartinga na głowę.
    Począwszy od toru (inddorkarting jak sama nazwa wskazuje jest pod dachem- w podziemnym parkingu), przez gokarty skończywszy na obsłudze.

    Tor w Sopocie jest ciekawszy no i odkryty, czyli wrażenia lepsze. Inaczej się jeździ - w Sopocie jest asfalt, w Gdańsku "guma". W Sopocie jest fajny mostek - jak się wjeżdża to nie wiadomo, czy ktoś nie utknął zanim ;-)
    Nie znam parametrów gokartów, ale mam wrażenie, że w karcenter są mocniejsze = większa frajda.
    Niestety w Gdańsku obsługa fatalna. Zarówno przez telefon jak i na miejscu... Niemile, na kolanie, na kartce papieru, wyposażenie słabiutkie, potaniości. W Sopocie, miło, czystko, zorganizowane, jest "trybunka" dla widzów, wejściówki skomputeryzowane, nic na "zeszyt".

    Więc mimo, że drożej kartcenter wygrywa o 3 długości gokarta.
    Polecam, frajda kosmiczna.

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL