Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 103159 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Sprowadzilem samochod... , jack.uzi 29/07/10 10:36
...z Belgii. Mam niemieckie numery tranzytowe wazne do 30.07. Moge sie na nich poruszac w Polsce? Jezeli tak to jakie papiery powinienem posiadac? Wczoraj w nocy zatrzymala mnie policja i chcieli dac mi milion zlotych mandatu i lawete (klejenie durnia poplaca...). Powiedzieli, ze nie mam oc i badan w Polsce. Gosc z ktorym sciagalem ten samochod (gosc sciagnal ich juz duzo i wie ocb), powiedzial, ze nie musze czegos takiego posiadac do poki jezdze na tych numerach. Jak jest naprawde? Jeszcze jedno - jezeli blachy sa wazne do 30 to lacznie z 30? Czy jutro jzu nie moge jezdzic?

--------------------------------------
Stoned is the way of the walk...
Drum and bass selection.

  1. masz mieć OC , Killer 29/07/10 11:41
    można wykupić takie na miesiąc zaraz przy granicy i mósisz je mieć. Przegląd to łatwiej - nie masz bo jeszcze nie zrobiłeś i tu problemu nie powinno być i ile masz przegląd z belgii ważny

    Kiedyś normą był ogół a nie margines...

    1. AŁA! , Pron! 30/07/10 09:18
      ten wyraz na "m..." , prawie mi oko wybił :]

      Slalom alejkom!

    2. Ałajka , Padawan 31/07/10 00:04
      co po oczach mie tu!!!...

  2. jeśli wykupiłeś tablice z ubezpieczeniem , Gajdzi 29/07/10 13:05
    to wg. mnie i tego co się dowiadywałem to możesz śmiało jeździć do 30 włącznie. Obowiązuje Cie prawo UE, a więc jeśli masz ubezpieczenie niemieckie, to też masz prawo poruszać się po PL. Jakby było inaczej, to niemcy na przyjazd do PL powinni wykupować osobne ubezpieczenie!

    Pan Bóg bawi się z ludźmi w
    chowanego.
    On odlicza - ludzie się chowają...

    1. Tez tak mysle... , jack.uzi 29/07/10 22:51
      ...i tak chyba jest. Dzieki.

      --------------------------------------
      Stoned is the way of the walk...
      Drum and bass selection.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL