Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 3854 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[pilot all in 1] harmony (tani) który model , yorg5 8/08/10 12:28
zastanawiam się co lepsze starszy model 515:
http://allegro.pl/..._harmony_515_od_reki_waw.html

czy nowy 300i http://www.logitech.com/...al-remotes/devices/6812

nie chce wydawać więcej niż 200 z przesyłką, urządzeń nie mam dużo (teraz 4)
lekko skłaniam się ku harmony 515(5 urządzeń, wyświetlacz lcd) ale w ogóle nie miałem z tym styku i nie chce się naciąć.

I ogólne 2 pytania do userów:

- nie brakuje wam w tym przycisków? :) (proporcje obrazu, info o programie, przełączanie wyjść itp)
- skąd wiadomo czym w danej chwili sterujemy, jest jakiś przełącznik aktualnego trybu?

The Borg's frightening appearance
may scare small children.

  1. Odp , Yog-Sothoth 8/08/10 12:39
    Przycisków nie brakuje bo co nie zmieści się na pilocie, to można przypisać pod przewijane menu ekranowe, na nim też widać jaki tryb jest aktualnie aktywny lub też urządzenie. W 515 do przełączania trybów służy przycisk 'Activities', a do przełączania urządzeń 'Devices'.

    Też bym brał 515, lcd się przydaje (tak jak wyżej) a czy potrzeba aż tyle przycisków na pilocie..

    wrong fool!

  2. Kiedys , Ament 8/08/10 14:37
    kupilem 3 szt w Lidlu po 11,99, uniwersalnych. Przyciskow w ch.j, duzy wyswietlacz, pieknie dzialaja z plazma, LCD, DVD i mini wieza. Kazdy ma swoj (ja, zona i syn (corka jeszcze za mala)). Ten ostatni byl maltretowany do granic wytrzymalosci mechanicznej i mimo, ze wiecznie jest oblepiony (nie wiem czym) to dziala.
    Oczywiscie jakbym byl singlem to kupilbym sobie http://allegro.pl/..._uniwersalny_nowy_wys24h.html

    I
    -AMENT-
    I

    1. mam , w1lko 8/08/10 15:51
      harmony one i polecam, super pilot

  3. ja korzystam , akslow 8/08/10 16:53
    z harmony 555 i rowniez polecam

  4. też mam model 555, wygląda prawie identycznie jak 515 , Kalkin 8/08/10 19:31
    nic nie brakuje, na poczatku trzeba bylo schowac reszte pilotów do szuflady, aby zmusic sie do nowego, ale teraz juz jest ok

    The requested URL was not found
    on this server ! Error 404

  5. s.w. , Grolshek 8/08/10 19:32
    ...

    ***** ***!!!

  6. dzięki za info , yorg5 9/08/10 07:39
    515 w drodze ;)

    The Borg's frightening appearance
    may scare small children.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL