Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 10245 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Rozdzielczość kart graficznych w grach , stwrona 10/08/10 10:50
Dlaczego przy takich samych grach , różne karty inaczej wyświetlają obraz. Najprostszy przykład to prosta gra Sparkle , komputer stacjonarny ,płyta MSI z grafiką na pokładzie i obraz na monitorze 1920x1200 jest na cały ekran , następny to komputer stacjonarny z płytą Gogabyte i grafiką na pokładzie daje obraz na telewizorze 1920x1080 na pełny ekran.Zonk jest w laptopie Acer Aspire 8730 ZG z grafiką GeForce 9300M GS 512MB , tutaj obraz wyświetla się zawsze w stosunku boków 4x3 na każdej z ustawionych rozdzielczości z pasami po bokach.Wszedzie Windows 7.Dlaczego tak się dzieje i czy może jest na to jakiś sposób? Inne gry wyświetlają sie tak samo.Pozdrawiam.

  1. ... , reev 10/08/10 10:53
    te grafiki na pokładzie są takie same?

    Kore5Trio, ATI-GF X jakieś tam
    cyferki, za dużo ramu, dysk
    holograficzny, elektrownia jądrowa

    1. inne , stwrona 10/08/10 11:04
      Intel g31 Expres i intel 945 Expres

  2. bug w sterownikach? , Master/Pentium 10/08/10 11:21
    popróbuj podłubać w sterownikach, zmienić je. No i Windows 7 to bardzo świeży system, spróbuj kontrolnie na Windows XP.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

  3. Czy laptop skaluje, czy olewa ustawienia? , MARC 10/08/10 11:22
    Chodzi o to, czy na laptopie wyswietlasz na jego ekranie, czy na zewnetrznym? Czy laptop widac, ze skaluje ustawiona rozdzielczosc do 4:3, czy tez olewa ustawienia i sam ustawia jakas rozdzielczosc? Czy sa dostepne rozdzielczosci odpowiadajace fizycznej rozdzielczosci matrycy w laptopie?

    1. Matryca w laptopie 16x9 , stwrona 10/08/10 11:36
      laptop automatycznie wyświetla rozmiar 4x3 . Próbowałem na różnych rozdzielczościach i zawsze przechodzi na 4x3 , na zewnętrznym monitorze i telewizorze sytuacja identyczna , po bokach pasy.

  4. monitor ma natywną 1200, a TV 1080 i jaka tu sensacja ? , fiskomp 10/08/10 11:41
    Poza tym, np TV czasem różnie jest wykrywany przez karty graficzne. Np mój 37 cali daewoo HD Ready niby matryca 1376x768 a grafa kompa wykrywa jako 1920x1080i bo tv może max taką rozdziałkę wyświetlać.

    1. akurat nie szukam sensacji , stwrona 10/08/10 11:44
      tylko możliwości ustawienia laptopa aby wyświetlał gry na pełnym ekranie matrycy , ot i tyle

  5. spróbuję na XP , stwrona 10/08/10 11:41
    bo w W7 przy próbie wgrania sterowników pisze że ma najlepsze i nie mogę ich zmienić

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL