Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 25185 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Szybkie pytanie o ipad , Marcinex 14/08/10 18:35
Warto kupic 16GB Wi-Fi plus 3G za 599 euro? Czyli jakies 2400 zeta.

Nie ma piekła poza tym światem, on nim
jest, nie ma diabła poza człowiekiem,
on nim jest!

  1. Pytanie trochę bez sensu. Potrzebujesz, to kupuj. Nie to nie. , Rhobaak 14/08/10 19:23
    ...

    Kor2dual3,2hZ overkloc,4Gbit Ram
    G-forc 460 gietex,barakudy
    Children of Neostrada Association MVP

    1. jest jeszcze jest kilka mozliwosci: , Banan 14/08/10 19:30
      1. porzebujesz- kupuj
      2. jestes maniaiem jabluszka- jw
      3. chcesz zaszpanowac
      4. masz za duzo dutkow

      powiem szczerze, ze mialem okazje pobawic sie w sklepie i jakos tak nie wyobrazam sobie dluzszego posiedzenia z czyms takim. niezbyt to wygodne do trzymania i troche za ciezkie zeby trzymac przez dluzszy czas. a w poziomie na stole to tez nie za dobrze.

  2. Tez sie , Marcinex 14/08/10 20:23
    pobawilem przez parenascie minut i stwierdzilem, ze to niepotrzebny gadzet :) Pytalem, bo cena atrakcyjna i moze by kupic na odsprzedaz :) Ale widze, ze to za bardzo nie idzie.

    Nie ma piekła poza tym światem, on nim
    jest, nie ma diabła poza człowiekiem,
    on nim jest!

    1. Atrakcyjna? To przecież oficjalna cena Apple, więc żadna okazja. , Rhobaak 14/08/10 21:03
      Zakupy z przeznaczeniem na Allegro mają w tym wypadku sens raczej tylko w USA.

      Kor2dual3,2hZ overkloc,4Gbit Ram
      G-forc 460 gietex,barakudy
      Children of Neostrada Association MVP

    2. nie wiem gdzie atrakcyjna ale nie w UE :) , Kenny 14/08/10 21:13
      http://geizhals.at/eu/a501570.html

      .:Pozdrowienia:.

  3. ja bym nie kupił , vaneck 14/08/10 21:13
    z pozdrowieniami od Amenta:
    http://applefobia.blox.pl/...zy-palce-zaglady.html
    Komentarze poczytaj (mój możesz od razu pominąć).

    A little less conversation, a little more action
    please

  4. gadzet , cp_stef 15/08/10 12:37
    lubisz zabawki elektroniczne kup. powaznych zastosowan ipad nie ma

    -|- www.lokir.org/blog
    -|- telnet lokir.org 2300 <-- MUD po
    polsku !

    1. dla mnie to po prostu urzadzenie , Maverick 17/08/10 12:11
      do przegladania netu. idealne. nie zawsze robi sie powazne rzeczy w necie, czasem chce sie poczytac gazete czy jakies aktualnosci.
      dla mnie tego typu urzadzenie jest idealne. komputer kojarzy sie z praca a ipad z relaksem choc i to i to uzywa sie glownie w sieci.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL