Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 10:41
 » Artaa 10:37
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24

 Dzisiaj przeczytano
 58142 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Outlook 2010 - zmiana lokalizacji pliku *.PST dla kont IMAP itp. , Kool@ 22/08/10 14:33
Witam

Do tej pory korzystałem z Outlook Express ale nadszedł czas zmian i próbuje "okiełznać" MS Outlook 2010. Mam kilka kwestii które nie wiem jak rozwiązać.

01
Mam kilka kont mailowych, z których korzystam przez IMAP. Czy da się jakoś zmienić by pliki *.PST dla kont IMAP były przechowywane w innym folderze niż standardowy?
Te konta zajmują po około 1,5 GB każde co skutecznie zapcha mi partycję C.

02
Czy da się zrobić to samo co powyżej dla kont SMTP?
Chciałbym by wszystkie pliki *.PST były jak do tej pory w folderze D:\Moje dokumenty\MAILE

03
Czy da się stworzyć w Outlooku 2010 foldery "Archiwum" dla każdego z kont IMAP (w których sobie stworze odpowiednią strukturę), tak bym mógł ręcznie przenosić tam maile które chce już definitywnie ściągnąć z serwera i tak by ten folder (jego plik *.PST) też był przechowywany w folderze D:\Moje dokumenty\MAILE?

...

  1. a nie można , ViS 22/08/10 14:36
    po prostu?
    http://support.microsoft.com/kb/291636

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. Re: , Kool@ 22/08/10 16:22
      Hmm... nie wiem czy w Outlooku 2002/2007 to działało dla kont IMAP ale w 2010 nie działa. Po skopiowaniu pliku *.PST do nowej lokalizacji i wskazaniu go w ustawieniach konta tworzą się nowe foldery i wygląda to tak jakby dane konto było zdublowane - oryginalnego pliku *.PST nie da się usunąć w Outlooku bo dostaje komunikat że jest przypisany do konta.

      ...

      1. jak się wchodzi , ViS 22/08/10 16:26
        na polską stronę to nie ma, ale przez english już jest dla 2010:
        http://support.microsoft.com/kb/291636/en-us
        czyli rozumiem że działa dla reszty ale dla imap nie działa?

        I will not buy this record - it is
        scratched.

        1. Re: , Kool@ 22/08/10 18:00
          Samo to "and then click Set as Default" raczej nie daje szans by to był sposób na skrzynki IMAP.

          ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL