Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 10:41
 » Artaa 10:37
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24

 Dzisiaj przeczytano
 57640 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Radeon 4770 - nie chce sie ktos pozbyc ? , PitBull_bb 23/08/10 17:32
Witam

Jako, że posiadam już jednego 4770, ostatnio zacząłem się zastanawiać, czy nie podpiąć mu braciszka. Jednak dostać takiego w sklepie obecnie (chyba) graniczy z cudem, a na allegro wyczaiłem obecnie jednego, ale za 400zł za używanego. Za nowego dałem jakieś 350... więc bez przesady.

Może, któremuś z boardowiczów leży w szafie i sie kurzy ? :)

  1. to jakby ktos mial dwa , Nazgul 23/08/10 19:07
    to tez poprosze :)

    people can fly, anything
    can happen...
    ..Sunrise..

  2. a nie lepiej sprzedać , Darek K. 23/08/10 21:36
    i kupić coś mocniejszego?

    Everything that has a beginning has an end

    1. teoretycznie lepiej , globi-wan 23/08/10 22:21
      ale nie w przypadku 4770

      ta grafa ma wydajnosc mniej wiecej taka jak 4850

      CF z 4850 jest na poziomie 280 - 285 GTX

      jesli sprzedal by 4770 za 350 - 400 zl i dolozyl te 400 co chce na to przeznaczyc to majac osiem stow nie przegoni CF z 4850 a tym samym z 4770


      warunek plyta z 2xPcie x16



      druga sprawa to niedopracowane stery ati jesli chodzi o cf

      use the Force

      1. CF 2x4770 , Darek K. 23/08/10 22:32
        jest ok. 10% szybszy od 4890. A obecnie 5830 jest w cenie poniżej 800zł a jest szybszy od 4890.

        Everything that has a beginning has an end

        1. a jest jeszcze , Darek K. 23/08/10 22:38
          nV460

          Everything that has a beginning has an end

  3. a widzę, już , Deus ex machine 24/08/10 00:15
    na zimę się szykujecie, żeby piecyki lepiej grzały ,) Ja moja 4850 schowałem do pudełka bo nie używałem, a tylko grzała. A jak będzie coś wymagającego to się włoży .)

    "Uti non Abuti"

    1. i po co ?? , konto-usuniete1 24/08/10 06:35
      Ja mam 4870 i w idle mam zegary 225/300 i nic sie nie grzeje :)
      jak gram to idzie na 800/1100 i jest super - wtedy to juz sie grzeje ale wtedy to gram i moze sie grzac i byc glosna .

      Nine Inch Nails to jest TO :)
      iRacing Driver :)

      1. a widzisz, i tu jest , Deus ex machine 24/08/10 10:38
        różnica. Ja niestety nie mam czasu, żeby poszpilać w coś. Jak kupowałem to czasu trochę było. A karta dodatkowe Waty łyka, to wyjąłem na lepsze czasu.

        "Uti non Abuti"

        1. Jak bedą , konto-usuniete1 24/08/10 18:04
          lepsze czasy to juz bedzie za slaba do grania :)

          Nine Inch Nails to jest TO :)
          iRacing Driver :)

  4. Za dobrze się sprawuje aby się jej pozbywać , Janusz 24/08/10 00:20
    Jako że nowe tytuły gier coraz mniej mnie interesują, znajomość z nimi kończę na artykułach o nich, to mój R 4770 Formula od Asusa starczy mi jeszcze na długie miesiące, a mam nadzieję, że na lata też :)

    Zawsze warto być człowiekiem,
    choć tak łatwo zejść na psy.
    /Autsajder, Dżem/

  5. ktoś z pclaba sprzedaje , Darek K. 29/08/10 11:05
    http://allegro.pl/...ox-gwarancja-i1207970467.html

    Everything that has a beginning has an end

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL