Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » soyo 14:35
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14

 Dzisiaj przeczytano
 77766 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

MS flight simulator X i wymagania. , zeb 26/08/10 21:01
Mam obecnie w kompie integre NVIDIA 6150SE i zachcialo mi sie latac :) Oczywiscie ta grafika ledwo dych w tej grze :) Zastanawiam sie nad np Sapphire HD4350 512MB DDR2 PCI E LP (pasywne chlodzenie, na ktorym mi bardzo zalezy) czy jest sens sie w to pchac czy moze takie posuniecie nie ma sensu. Nnie chce tez wydawac na grafike nie wiadomo ile kasy bo rzadko w cos gram na kompie. Z gory dzieki za pomoc. Komp to AMD Athlon II X2 215 2.70, 4 GB ramu, W7 64-bit.

Zack

  1. Nie wiem ile moze ten radeon , kubazzz 26/08/10 21:06
    ale GF 8800GTS 512MB starcza jako tako, da się latać, ale duże lotniska i tak dobijają mój zestaw.

    SM-S908

    1. ja wypadlem z obiegu , zeb 26/08/10 21:20
      od kilku lat tylko laptopy i szczerze mowiac nie za bardzo sie orientuje w obecnych realiach :)

      Zack

      1. napisz , ViS 26/08/10 21:25
        ile masz talarów do wydania, to się poleci najlepsze do każdej ceny :)

        I will not buy this record - it is
        scratched.

        1. ta, o ktorej wspomnialem , zeb 26/08/10 21:33
          kosztuje ok. 33 funty - moze moglbym dolozyc jakies 10 max - funt stoi po ok. 5 PLN

          Zack

          1. to pol dniowki? , kubazzz 26/08/10 21:51
            to moze chociaz jedna cala poswiec.

            SM-S908

            1. oj to nie chodzi o to ile to jest :) , zeb 26/08/10 21:56
              nie chce wydawac kasy na cos, co pewnie bedzie mi sluzyc pare minut - az mi sie znudzi - bo tak zapewne bedzie :) Do normalnego uzytkowania kompa wystarcza mi to co mam obecnie. Do gier mam konsole i prosze nie zaczynac kolejnej pc-konsolowej wojny :)

              Zack

          2. no wiesz, , ViS 26/08/10 21:55
            za tyle nie odważę się Ci polecić czegoś żebyś był zadowolony ;)
            myśle że minimum przyzwoitości to radeony z serii 5, np.
            Sapphire HD5670 512MB 128 PCI-E GDDR5
            chociaż chyba do flight simulatora przydałaby się wersja 1gb

            I will not buy this record - it is
            scratched.

  2. narobiliscie mi smaka , tytan 26/08/10 21:41
    i sam zaczalem sciagac;)

    Pamietam jak Kubazz tutaj sie w to zagrywal i szczegolnie w pamieci utkwily mi wymagania sprzetowe, na owe czasy ogromne. Dzis podchodze do tego z lapkiem: ciekawe czy pojdzie na c2d 2.0Ghz, 4gb ram i gf8400gt;)

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

  3. Ale dawno nie latałem , McIsland 26/08/10 21:56
    smar mi w Saitekach pozasycha

    GTD ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL