Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92341 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

XP nie startuje ... , robinn1 31/08/10 20:46
Witam.


Mam windows XP. Jest pewien problem na nim - 2 dni temu wszystko działało pięknie ni stąd ni zowąd wczoraj włączam komputer a mój PC nie chcę się uruchomić...

Jest coś takiego:

Veryfing DMI pool data
Boot from CD
Y∞Y∞


Z tego co wygoglowałem to jest to wirus Yo Yo ale pewności nie mam.


Mógłby ktoś zdiagnozować czy mam rację? I co ewentualnie przy tym fancie zrobić? Pozostaje tylko format?

@skate - dla ułomnych deska

  1. ... , reev 31/08/10 20:49
    jak wirus to jakiś live cd z antywirusem... ewentualnie xp z hirensa, żeby podpatrzeć czy z partycjami wszystko ok.

    Kore5Trio, ATI-GF X jakieś tam
    cyferki, za dużo ramu, dysk
    holograficzny, elektrownia jądrowa

  2. dysku , ViS 31/08/10 20:54
    Ci nie wykrywa, sprawdź w biosie czy widać.

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. pewnie że wykrywa:( , robinn1 31/08/10 20:59
      to chyba sprawa na grubszą skale... :(

      http://forums.techguy.org/...blem-yoyo-1271-a.html

      @skate - dla ułomnych deska

      1. aaaaa , ViS 31/08/10 21:06
        potraktowałem szlaczki jako głupoty a to ma być Yoyo wirus..

        I will not buy this record - it is
        scratched.

        1. dokładnie i co z tym fantem zrobic? , robinn1 31/08/10 21:14
          wie ktoś może? pozostaje cos oprócz formata?

          @skate - dla ułomnych deska

          1. zdobyć , ViS 31/08/10 21:42
            jakieś najnowsze wydania livecd mcaffe czy kaspersky i miec nadzieje że jakoś usunie. Choć jak nadpisał mbr to marnie to widzę. Nawet nie tyle format co wyczyścić mbr.

            I will not buy this record - it is
            scratched.

            1. ... , reev 31/08/10 21:48
              z konsoli odzyskiwania płytki xp wyczyścić mbr...

              Kore5Trio, ATI-GF X jakieś tam
              cyferki, za dużo ramu, dysk
              holograficzny, elektrownia jądrowa

              1. a mam pytanie , robinn1 31/08/10 21:51
                da rade jeszcze odzyskać te pliki z tamtego dysku ?? tzn podłączając tamten dysk do innego komputera? Czy już wszystko siadło?

                @skate - dla ułomnych deska

                1. ... , reev 1/09/10 18:26
                  no to odpal xp z hirens - on obsługuje usb i wszystko skopiuj...

                  Kore5Trio, ATI-GF X jakieś tam
                  cyferki, za dużo ramu, dysk
                  holograficzny, elektrownia jądrowa

                  1. na razie , ViS 1/09/10 20:15
                    to nam kolega nie odpowiedział czy widać jakiekolwiek partycje ;)

                    I will not buy this record - it is
                    scratched.

              2. konsola odzyskiwania , ViS 31/08/10 22:19
                nie działa przypadkiem dopiero po zalogowaniu się do konkretnej instalki windowsa? a co za tym idzie musi widzieć partycję i C:\Windows

                I will not buy this record - it is
                scratched.

                1. hmmm , zeb 1/09/10 07:28
                  moze masz racje, ale w takim wypadku mozna by sprobowac z plytka z instalka xp - tam w ktoryms momencie mozna przejsc do konsoli. Oczywiscie przydalaby sie ta sama wersja xp. I jesli to jest czysty windows - bez zadnych firmowych partycji, ktore czesto maja nieco zmodyfikowany mbr (np mozliwosc odpalenia partycji ratunkowej systemu itp) to mozna na chwile zainstalowac jakikolwiek booloader i jak juz wszystko wroci do normy to sprobowac przywrocic oryginalny mbr.

                  Zack

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL