Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 48375 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

historia mojej noki n97 , kaczy78 16/09/10 18:08
chcialbym podzielic sie z wami moja 9miesieczna przygoda z nokia N97. Dostalem ten telefon w styczniu i z wielka radoscia zaczalem go uzywac instalujac w nim wszystko co popadlo. Niestety po 2 dniach zawiesila mi sie ona z powodu braku pamieci i caly system padl. Pojechala do serwisu w 1wszym tygodniu. Przez 1wsze 2 mies uzytkownia padla mi tak jeszcze 3 razy i rowniez pojechala do serwisu, z tym, ze raz wymienili mi ja na nowy telefon, rowniez N97. Do dnia dzisiejszego ta oto nokia byla 11 razy w naprawie, odmawiaja mi wymiany telefonu poniewaz raz juzdostalem nowy. Wylicze tylko pare rzeczy ktore mi padly w niej- wyswietlacz, klawiatura, urwal mi sie przycisk do blokowania klawiatury, wymieniony zostal dysk wewnetrzny bo po zformatowaniu mial 56mb zamiast 32gb. Dolicze do tego caly czas wieszanie sie telefonu i ciagle restarty. Wedlug mnie symbian5 jest najgorszym systemem na ziemi. Zawsze szanowalem nokie bo miala super telefony ale tym modelem mnie zniechecila i juz nigdy jej nie kupie. To na tyle co o tym wspnialym telefonie mam do napisania. Czekam az skonczy mi sie umowa i bede mial cos innego niz nokia.

kaczy

  1. Urzekla , Ament 16/09/10 18:59
    mnie twoja historia.

    I
    -AMENT-
    I

  2. Tu krzyż zapitolili a Ty się rozczulasz nad jakimiś pierdołami , Doczu 16/09/10 19:06
    Wstydź się !

  3. Miałem podobnie kilka lat temu z modelem 6300 , Emalia 16/09/10 19:56
    tyle, że tamten się samoczynnie resetował. Nawet wydali mi certyfikat centralnego serwisu że jest 100% sprawna. Niestety w chwili wydawania sprzętu Panu Technikowi też się samoistnie w rękach zresetował wiec nie odebralem w ogóle. To była moja ostatnia nokia.

    1. Moja tez ma jeden z setek modeli Nokia , Maverick 16/09/10 22:42
      i gdyby nie byla panienka z dobrego domu to niejedna q... oraz ch by polecial na Nokie. Moze powinni wrocic do produkcji kaloszy...?

  4. 11 miesięcy używam N97 , mirkrup 18/09/10 12:48
    i żadnych problemów.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL