Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 48090 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Masa zapytań ARP w Chello. Normalka? , laciak88 16/09/10 19:31
Cześć!

Z nudów bawię się Wiresharkiem i zastanawia mnie duża (około 5 na sekundę) ilość zapytań ARP o 84.10.*.* w którym jestem, i o 89.*.*.*. z tego samego urządzenia. To normalne, że w Chello, aż tyle tego lata?

Do tego co kilka(naście) sekund pakiety TCP SYN z różnych nieznanych mi adresów IP (zombie?). Bóg wie co zawierają. Da sie to jakoś sprawdzić?

Z góry dzięki za rozwianie moich wątpliwości!

"To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
life's problems."

  1. dlatego , ViS 16/09/10 20:15
    firewall sprzętowy jest potrzebny bardziej niż ludziom się wydaje ;d

    I will not buy this record - it is
    scratched.

  2. A to nie ma coś wspólnego z dekoderami, modemami i telefonami , Emalia 16/09/10 21:39
    oraz innym syfem typu kanał zwrotny i dostęp warunkowy, które ta sieć realizuje?

  3. po co są w dekoderach TV gniazda sieciowe RJ45 , Artaa 16/09/10 22:03
    do czegoś się da je wykorzystać?

    1. np do , ViS 16/09/10 22:06
      wrzucenia nowego firmware ;d

      I will not buy this record - it is
      scratched.

      1. FW to one sobie same aktualizują przez kabel sygnałowy TV. , Artaa 16/09/10 22:23
        czasem wkurza jak w środku filmu się wyłącza i robi update.

    2. Emalia, Artaa , laciak88 16/09/10 22:08
      myślicie, że to takie urządzenia śmiecą po sieci próbując się skontaktować z innymi urządzeniami?

      "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
      life's problems."

      1. może , Artaa 16/09/10 22:24
        sam nie wiem co one jeszcze robia ;-)

        1. a ktoś tu wie? :) , laciak88 16/09/10 23:10
          i to nie jest pytanie retoryczne. Jak na razie mam obraz podsieci UPC w której jestem i gdzie urządzenia jak oszalałe się szukają po ARP, ale nie wiem czy moje wyobrażenie jest prawdziwe

          "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
          life's problems."

          1. jestem w upc od ponad 10 lat (wtedy oferowali DL 384kb/ps:) , Emalia 16/09/10 23:27
            nie wnikam bo wszystko działa raczej (może były ze 3 zwiechy) reszta mnie nie obchodzi

            1. tak jak u mnie , laciak88 16/09/10 23:56
              tyle, że ja ciekawski jestem :)

              "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
              life's problems."

  4. Napisz na helpdesk i wstaw logi , DJopek 17/09/10 08:18
    Jak miałem Chello też kiedyś miałem mnóstwo różnych przedziwnych zapytań, po mailu się skończyły...

  5. brawo , gorky 17/09/10 09:44
    zrobiles juz pierwszy krok na sciezce ku oswieceniu :)

    nie mam Chello, ale w Sieci naprawde lata taka masa szitu... jak masz tam duza podsciec to mozesz trafic na wiele ciekawych przypadkow :)

  6. uroki kablowki , RusH 17/09/10 11:54
    tak samo jest w aster

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

  7. a da się coś więcej wycisnąć , laciak88 17/09/10 12:02
    z tych TCP SYN z dziwnych IP?

    "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
    life's problems."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL