Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 64720 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Symbian S60v3 - ktoś umie ustawić aktywne wifi jako domyślne połączenie? , ViS 20/09/10 21:52
Jakaś bieda ogólnie ten system, no ale jak sie nie ma co sie lubi...
Po przeczytaniu np.
http://discussions.europe.nokia.com/.../m-p/525567

wciąż nie ma rozwiązania. Opera Mini grzecznie jako jedyna pyta o połączenie, ale już np. jak chcę pobrać coś z Ovi Store i dostaje link przez SMS (jest inna opcja pobrania np. w paczce i instalacja z kompa?) to link oczywiście otwiera się przez gprs ;d dobrze że mapy po 200mb do navi się ściągają przez PC ;)

I will not buy this record - it is
scratched.

  1. s.w. , marcin79 20/09/10 22:44
    Niestety nie pomogę, ale chętnie się dowiem.

    ~~~~ sapere aude ~~~~

  2. a smart connect nie pomoże? , xmac 20/09/10 23:18
    http://www.birdstep.com/.../Birdstep/SmartConnect/
    możesz sobie zdefiniować grupę połączeń ustawiając je wg dowolnej kolejności, a telefon będzie próbować wywołać je w po kolei
    grupę ustawiasz jako domyślne połączenie...

    dual&mobile power
    XMAC

    1. wygląda na "smart" aplikację:) , ViS 21/09/10 07:09
      sprawdzę w dzień, bardzo dziękuję

      I will not buy this record - it is
      scratched.

  3. Wprawdzie posiadam e51 ale mam ustawione tak: , tnt 21/09/10 08:02
    domyślna przeglądarka internetowa w telefonie (menu -> internet) a później Opcje -> Ustawienia -> Ogólne -> Punkt dostępu: zawsze pytaj.

    U mnie takie ustawienie powoduje pytanie o punkt dostępu w każdej aplikacji, która korzysta z internetu - włącznie z linkami otrzymywanymi przez sms.
    Pozdrawiam

    1. mnie , elliot_pl 21/09/10 16:20
      tes to wystarcza (e71), ale obawiam sie, że kolega chce wszystko z automatu. Priorytety dla lacz jak w OSPF :)

      momtoronomyotypaldollyochagi...

      1. Ok więc analogicznie , tnt 21/09/10 16:36
        opcje -> ustawienia -> ogólne -> Punkt dostępu -> ust. przez. użytk. -> i wybrać domyślne połączenie WiFi :)

        1. no niekoniecznie , elliot_pl 21/09/10 16:44
          bo jak polaczenia wifi nie ma w zasiegu to co wtedy? :)

          momtoronomyotypaldollyochagi...

          1. smart... , xmac 21/09/10 16:51
            wtedy smartconnect...

            dual&mobile power
            XMAC

            1. no tak , elliot_pl 21/09/10 17:39
              wiem wiem ;) ale pytanie bylo do tnt :P

              momtoronomyotypaldollyochagi...

              1. nie twierdzę , tnt 21/09/10 21:14
                że to najwygodniejsze rozwiązanie, ale z pewnością skutecznie rozwiązuje problem z tematu :)

                Ja preferuję pierwsze rozwiązanie, tj. pytanie o punkt dostępu za każdym razem przy połączeniu. Zawsze można wybrać łączenie przez edge czy inne ustrojstwo, o ile wlan nie jest dostępny.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL