Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76745 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Ovi Maps] Pobranie całej Europy od razu... , Chrisu 22/09/10 09:29
Da się od razu pobrać mapy całego regionu czy trezba kolejno państwami wgrywać? Chciałem zaktualizować swoje, skasowało mi już jednak po bluetoothu szło to jak krew z nosa i przewałem i przez USB się połączyłem... Ale klikac kolejno mi się też nie chce :(

/// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  1. szczerze, , ViS 22/09/10 18:44
    to nie wiem, ale masz zamiar wszystkie kraje odwiedzić? ;p

    I will not buy this record - it is
    scratched.

  2. Chyba raczej powinno , Thadeus 22/09/10 20:00
    się dać wybrać region. tak coś kojarzę z map loadera. Ovi Suite 2 nie pamietam jak jest.

    ...

  3. zaktualizuj sobie Ovi , mirkrup 23/09/10 07:17
    do najnowszej wersji. Teraz jest możliwość wgrywania map poszczególnych państw, ale jeśli robisz aktualizację, to całą Europę pobiera - ok. 2 GB.

    1. mam , Chrisu 23/09/10 08:15
      najświeższe ovi

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  4. Czy te mapy to działają tylko ... , Muchomor 23/09/10 16:31
    ... kiedy komóra wymienia dane z netu czy mogą działać w off-line?
    Powiedzmy w takich E63-E72?

    Stary Grzyb :-) Pozdrawia
    Boardowiczów

    1. i tak i tak jak sobie ustawisz , Thadeus 23/09/10 18:51
      sciagasz maly offline i blokujesz połaczenie, lub sobie sutawiasz by sciagał dane z netu jak potrzeba. jak kto lubi.

      ...

      1. Co to znaczy mały off-line? , Muchomor 24/09/10 10:37
        Mam służbową N63 i za cholerę nie widzę tam opcji żeby nie korzystać z netu.
        Wchodzą na GPS Data i on się upiera żeby korzystać z GSM, WLAN lub BT.
        Może ta cholerna N63 jednak nie ma chipa GPS?

        Stary Grzyb :-) Pozdrawia
        Boardowiczów

        1. Jeżeli nie masz GPS , Raist 24/09/10 15:50
          to te mapki powinny działać podobnie do google maps. Ja na e51 właśnie w ten sposób z nich korzystam, przed włączeniem map pojawia się komunikat, że sieć jest odłączona i jak chce to mogę ją włączyć.

        2. no ustawiasz sobie gps , Thadeus 25/09/10 08:55
          by nie korzystała netu i finito. Ja mam online ustawione i sobie sciaga aktualne dane jakie potrzebuje :)

          ...

    2. w Niemczech mam on-line , mirkrup 24/09/10 07:06
      w Polsce off :)) Ostatnio pożegnałem się z Tom-Tomem One - wystarczy mi N97.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL