Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92235 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jakis box z ethernet NAS i nagrywaniem z composite , ptoki 28/09/10 10:37
Najpierw pytanie czy to ma sens:
Mam kamere svhs i lezy i sie kurzy. Pomyslalem czy nie mozna bylo by zmontowac sobie jakiegos monitoringu na jej bazie.

Najpierw trzecia wersja:
Kupno jakiegos NAS z nagrywarka z composite.

I wlasnie pytanie do Was:
Jest do dostanie taki NAS z nagrywarka za te max 600zl?

I dla jasnosci reszta wersji:

Pierwsza wersja to wsadzenie tasmy i wlaczenie trybu "motion sensor" wbudowanego w kamere.
Ale latac, sprawdzac co sie nagralo, przegrywac na kompa - nie, bez sensu.

Druga wersja to podpiac ja pod kompa i na bierzaco zgrywac material. No ale trzeba by kompa miec caly czas wlaczonego ktory by zarl prad itp.. (no moze dalo by sie jakas karte na usb zorganizowac i uzywac do tego laptopa)

  1. bieżąco, a poza tym to jak szycie marynarki do guzika , Emalia 28/09/10 10:54
    albo nagrywać na taśmy i je archiwizować, tak jak się to kiedś robiło, albo skompletować kompletny monitoring komputerowy.
    Wartość tej kamery wg alledrogo od 1 zł.

  2. oddaj , RusH 28/09/10 23:43
    ta kamere dzieciom do zabawy

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    1. eee no, na allegro takie lataja po 100-150zl droga taka zabawka , ptoki 29/09/10 12:05
      Nie ma takich skrzynek z ethernetem i nagrywarka po composite?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL