Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40

 Dzisiaj przeczytano
 48334 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Why Adobe why? , ngP 5/10/10 17:51
Przyszło do mnie zawiadomienie z uczelni oferujące za niewielki koszt kurs kończący się papierkiem dotyczący Photoshopa, Illustratora i In Design. Kurs miałby trwać w weekendy i mi by to bardzo pasowało gdybym mógł dodatkowo poćwiczyć w domu to co wynosiłbym z kursu. Tyle że.. nie mam ani Windowsa ani OSX :(
To nie prawda, że Microsoft jest największym monopolistą. Największy monopol to ma właśnie Adobe ze swoimi programami i durną polityką trzymania sztamy wyłącznie z komercyjnymi kolegami ala M$ i Apple. Jego programy są praktycznie niezastąpione w profesjonalnym świecie. Domyślam się, że nie spojrzą nawet na biblioteki qt, które umożliwiłyby pisanie programów pod większość systemów i jedyne co zrobią to każą czekać na czasy kiedy ich programy będą obsługiwane przez internet. Szkoda :(

  1. pffff , faf 5/10/10 18:12
    Wine i fotoszopa dziala malkontenciarski linuksiarzu ;P

    pomijajac ze pewnie uczelnia ma dla studentow licencje na wingroze

    to zawsze mozesz sciagnac wersje 90dniowego triala

  2. nie ma sprawiedliwości , kubazzz 6/10/10 02:14
    nie było i nie będzie.
    Linuks nie ma PS'a, ale ma inne zalety, których znowu nie posiada Winda ani OSX.

    SM-S908

    1. let the flame begin , myszon 6/10/10 08:46
      wymień jedną :)

      1. No choćby to, że jest za darmo:) , Rhobaak 6/10/10 10:04
        ...

        Kor2dual3,2hZ overkloc,4Gbit Ram
        G-forc 460 gietex,barakudy
        Children of Neostrada Association MVP

  3. trudno się im dziwić , Master/Pentium 6/10/10 11:00
    Windows bowiem:
    - ma ponad 90% interesującego ich rynku
    - jeśli kogoś stać na wydanie kasy na ich nietanie bynajmniej programy tym bardziej stać na zakup systemu (to są grosze w stosunku do kosztu oprogramowania).

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    1. hmm , akustyk 6/10/10 13:41
      a komercyjne wsparcie technicznej gamy aplikacji w wersji pod pierdylion wersji linuksowych, to bynajmniej nie w kij dmuchal tak technicznie jak i zwyczajnie finansowo...

      ale linuksiarze jak zwykle narzekaja...

      na czym dokladnie polega problem zainstalowania sobie darmowego Windowsa z uczelnianego MSDN-a, bo nie rozumiem?

      http://akustyk.magma-net.pl

      1. zapewniam Cię, że.. , ngP 6/10/10 17:49
        Pierdylioność linuksów nie ma większego znaczenia, bo wystarczy zrobić binarkę czytelną pod każdą dystrybucją. Wtedy Adobe musi jedynie interesować się własnym dzieckiem. Jasne, że uczelnia zapewnia mi darmowy Windows ale chodzi mi o to, że mamy na rynku fajne rozwiązania które można by użyć i tworzyć produkty wieloplatformowe tylko chęci brak. Linuks jest niszowy ale wcale nie jest powiedziane, że jest gorszy. Nikt jeszcze nie sprawdził czy jego popularności nie ogranicza właśnie brak powszechnie używanych programów. A nóż widelec.

        1. no wlasnie , Banan 6/10/10 19:21
          i tu sie kolko zamyka: brak programow
          tylko co ci w windowsie przeszkadza? (pytam sie jako byly amigowiec, unixowiec, linuxowiec ktory przesiadl sie calkiem na windowsy)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL