Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 54827 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Serwer SMTP bez autoryzacji , Raffi 8/10/10 12:39
Witam,

Mam kopiarkę Toshiba estudio 16 z funkcją skanu i wysłania pliku na email. Problem w tym, że kopiarka jest na tyle wiekowa, że nie obsługuje autoryzacji SMTP. Muszę postawić lokalny serwer SMTP. Znacie taki na GPL i pracujący jako usługa pod NN 4.0?

dzięki za sugestie

  1. co to NN 4.0 ? , ksiaze 8/10/10 13:35
    takich na GPL jest cala masa ale nei wiem co to za system mialby byc, poza tym smtp bez autoryzacji to samobojstwo, no chyba ze lokalnie to moze mniejsze;-)

    1. miało być NT 4.0 , Raffi 8/10/10 13:51
      no właśnie ma to pracowac tylko lokalnie aby ta kopiarka mogła wysłać skan na email

      może i jest sporo takich serwerkóna GPL ale takiego co pracuje jako usługa nie mogę znaleźć dla NT 4.0

  2. a to kolega w archeo pracuje ;-) , ksiaze 8/10/10 13:55
    To bedzie problem, a czy ta drukarka ma moze mozliwosc wspolpracy z ftp wtedy byloby latwiej niz z emilami sie silowac.

    1. archeo --> dobre :) , Raffi 8/10/10 14:54
      darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby :)

      kopiarka ma obsługę FTP. Jednak przy FTP pliki różnych użytkowników będą trafiały do jednego katalogu a to nie jest zbyt mile widziane przez koleżanki z administracji bo skanują czasem poufne rzeczy.

      Dalej szukam tego serwerka SMTP bez autoryzacji. :(

      1. ojoj , ksiaze 8/10/10 15:17
        to chyba takiego dzialajacego jako service w nt nie znajdziesz :( ja bym ta sciezka poszedl:
        http://chinese-watercolor.com/.../exim-cygwin.html

      2. hmm , macol 8/10/10 15:23
        no ale na co Ty szukasz tego serwera? Na linuxie masz cala game darmowych serwerkow - wystarczy je skonfigurowac tak aby nie wymagaly uwierzytelnienia. Radzilbym jednak zablokowac na firewallu / routerze caly ruch z tej maszyny.

        A nie ma to cos mozliwosci zapisu bezposrednio na dysku komputera? Potworzyc ludziom userow na urzadzeniu z ich wlasnymi folderami i problem z glowy.

        ja chce 100% jasne tpc

        1. aaaaaa , macol 8/10/10 15:28
          nie doczytalem ze Ty to chcesz na NT4 to sie nie wypowiadam. A tak wlasciwie dlaczego nie postawisz dodatkowej maszynki z linuxem - da rade to postawic na najwiekszym gracie i bedzie dzialac jak trzeba ;P

          ja chce 100% jasne tpc

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL