Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15

 Dzisiaj przeczytano
 20451 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Laptop Toshiba - wyłącza się dokładnie po 61sek. , m&m 14/10/10 21:20
Wczoraj działał normalnie a dziś po włączeniu czy to ładowanie systemu czy siedzi w biosie - mija 61sek i lap wyłączony. Dziwne prawda? Co to może być?

  1. cos sie przegrzewa ? , Emios 15/10/10 14:46
    podaj dokładnie model

  2. satelite A105 , m&m 15/10/10 15:44
    model PSAA8U-2EV02J - przywieziony ze stanow pare lat temu

    1. odłacz dysk, baterie, przełącz obraz na monitor zewnetrzny , Emios 15/10/10 23:03
      sprawdz czy z boku laptopa przy pracy wentylatora czuje się wylot powietrza, jesli to nie pomoże zapraszam na serwis - sam nei dasz rady

  3. kiedyś był taki wirus ;) , ViS 16/10/10 00:19
    co wyłączał po minucie ;)) jak się bez sp2 miało winde ;)

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. no ale , Katoda Ltd 16/10/10 19:57
      ten wirus nie działał w BIOSie, więc to raczej nie to
      Optuję za jakąś usterką sprzętową, może wiatraczek się zatarł, procek się przegrzewa i dlatego lapek się wyłącza?

  4. ewidentnie zabezpieczenie jakies , RusH 16/10/10 20:06
    jak pisze emios

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

  5. juz zaczalem sie rozgladac , m&m 19/10/10 19:52
    za instrukcja serwisowa do rozkrecania ale wlaczylem jeszcze raz i okazalo sie ze dziala ale teraz cos sie stalo z winda i w trakcie ladowania sysa mignie bsod i restart sie robi - obecnie wladowalem livecd i od dluzszego czasu jest wlaczony

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL