Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 08:08
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23

 Dzisiaj przeczytano
 41350 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Numery premium, płatności IVR/SMS, Pay Per Call, jak i gdzie najtaniej założyć ? , Slepak 20/10/10 00:45
Witam,

Wykombinowałem sobie, że płatności za niektóre usługi będę pobierał poprzez premium sms lub pay per call. Zacząłem googlować, znalazłem kilka firm zajmujących się przydzielaniem takich numerów, ale prowizje jakie pobiera operator za takie usługi po prostu zabiją.
Czy ktoś z boardowiczów miał styczność z takim pobieraniem opłat, może polecić jakieś konkretne firmy, doradzić, bądź zaproponować inne rozwiązanie. Wszelkie opinie mile widziane.

Pozdrawiam
Slepak

  1. Najwygodniej chyba , Bergerac 20/10/10 10:27
    w PayU czyli platności.pl

    Procedura: piszesz do nich, że jesteś taką a taką firmą, oni Ci dają ofertę, wypełniasz formularz na ich stronie, oni Ci przysyłają umowę, odsyłasz podpisaną umowę, oni Ci dają kod do integracji z Twoją stroną. To tyle.
    Aha, jeszcze wybierasz rodzaj płatności kartą (express/protected).

    Barbossa: You're supposed to be dead!
    Jack Sparrow: Am I not?

    1. zgadzam się , Slepak 20/10/10 11:43
      Oczywiście PayU czy platnosci.pl też zastosuje, jednak z uwagi na fakt, że osoby płacące nie będą zbyt dobrze obeznane z komputerami wolałbym zastosować właśnie zapłatę poprzez SMS/PPC/0700, gdyż byłoby to po prostu przyjaźniejsze. Jedyny problem jaki jest w tym przypadku to fakt kasowania przez operatora od 40-60% za obsługę.

      1. Hmm... , Bergerac 20/10/10 12:33
        PayU również ma w ofercie SMS Premium...

        Barbossa: You're supposed to be dead!
        Jack Sparrow: Am I not?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL