Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 40679 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ocena zestawu , okobar 20/10/10 20:28
http://allegro.pl/...b-dvdrw-raty-i1266285008.html

zostałem poproszony o opinię o takim zestawiku - kuzynek szuka dla syna do grania, filmów i prac szkolnych. Ważne żeby mógł unieść nowe gry i nie wymagał wymiany głównych podzespołów chociaż przez 3 lata

warte to tych 2k? więcej nie chce dać, a to się mu spodobało - chyba z powodu koloru obudowy :P

AMD 3800+ 2.01GHz 3.00 GB RAM
GF 7600 GS, M2N4 SLI
Win XP SP3

  1. to nie jest dobry wybor , tytan 20/10/10 20:31
    dobry wybor to np. cos takiego:
    http://www.purepc.pl/..._na_wrzesien_2010?page=0,4

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

    1. jest nowsze , Martens 20/10/10 20:34
      http://www.purepc.pl/...terowe_na_pazdziernik_2010

    2. ale , okobar 20/10/10 20:36
      dysk twardy słabszy, grafika starszego typu... tyle widzę, nie jestem znawca więc szczegółów nie znam... ale 5770 jest mocniejsza od 4850 prawda?

      AMD 3800+ 2.01GHz 3.00 GB RAM
      GF 7600 GS, M2N4 SLI
      Win XP SP3

      1. szczegoly maja tutaj znaczenie , tytan 20/10/10 20:42
        w Twoim zestawie nie podoba mi sie:
        -zasilacz
        -brak nazw producentow pamieci i gpu
        -plyta glowna ktora nie jest zadnym szalem/b. przecietna i nierozwojowa
        -zasilacz!
        -nie wiadomo jaki dysk

        Zestaw z linkow PurePC to zas bardzo rozsadne, wydajne i przemyslane rozwiazania.

        --
        "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
        życiem..."

        1. płyta rozwojowa? , Wedrowiec 21/10/10 00:48
          Zawsze pakowałem kasę w górny-średni poziom (400-700 pln) i jakoś... nigdy nic na takiej płycie nie "rozwijałem". Tak generalnie od lat ~19 (386DX40). Płyta ma być dobra i przyjąć ewentualnie dodatkowy RAM. Za rok i tak się okaże, że pod względem "rozwojowości" jest zabytkiem.

          "Widziałem podręczniki
          Gdzie jest czarno na białym
          Że jesteście po**bani"

        2. z tym zasilaczem to nie byłbym taki pewien , gigamiki 21/10/10 08:26
          Sam go wziąłem dla znajomego do podobnego zestawu z athlonem II x4 oraz radkiem hd5770 i napięcia trzyma kiepsko (np 11.57V w spoczynku). Dodatkowo jest losowo problem z rozruchem , co wydaje mi sie moze właśnie winą zasilki. Doczytałem trochę i ten zasilacz jest proponowany do większosci tanich zestawów na purepc bez racjonalnego testu , ze względu na urodę chyba....

  2. no nie , Mademan 20/10/10 21:20
    "nie wymagał wymiany głównych podzespołów chociaż przez 3 lata"

    Sorry ale to miszon imposybul, no chyba że po 3 latach ten komp może już nie odpalać żadnej nowej gierki.

    1. nie takie znowu miszon , esteban 21/10/10 08:52
      gf8800 wyszedl w 2007, 3 lata grania we wszystko and counting

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL