Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » 247 10:12
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22

 Dzisiaj przeczytano
 56821 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

programistyczny problem z drukarką Zebra GK420t , Raffi 23/10/10 15:43
Problem dotyczy drukarki Zebra GK420t. Programista dał ciała i zaprogramował za krótką długość etykiety w języku EPL (komenda Q). Nie da się teraz łatwo poprawić tej pomyłki bo program już poszedł w Polskę. Jak spowodować aby drukarka używała długości z kalibracji ręcznej a ignorowała długość przychodzącą w projekcie etykiety?

taka zagwozdka :) dzięki za sugestie

  1. do Zebry którą ja mam , Demo 23/10/10 16:01
    dostałem płytkę z softem i tam sobie definiuję co chcę, jak chcę. Nie bardzo rozumiem...nie można zmienić rozmiaru w szablonie etykiety?

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

    1. tak byłoby najprościej ale się nie da , Raffi 23/10/10 17:35
      no właśnie nie można bo szablon jest zaszyty w programie. Czy można jakoś zmusić drukarkę do ignorowania komendy programującej długość etykiety tak aby używała tylko długości zmierzonej podczas ręcznej kalibracji? Próbowałem już wszystkiego ale mi to nie wychodzi.

      Jeśli czyta to jakiś spec do Zebry to proszę o pomoc. dzięki

      1. nie łatwiej , Demo 23/10/10 18:36
        do nich napisać/ zadzwonić?

        napisalbym swoj config,ale sie nie
        zmiescil:(

        1. nie chodzi o to , Raffi 23/10/10 18:41
          że nie da się tego poprawić tylko o dystrybucję poprawionego programu

          zajęłoby to za dużo czasu i nie wszyscy użytkownicy będą wiedziec jak to zrobić a przecież wszędzie nie pojadę. :)
          Jeśli można przełączyć drukarki to wolę tak najpierw spróbować.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL