Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 63853 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nagrałem sobie DVD i teraz Windows w ogóle go nie widzi. , grattz 24/10/10 17:52
Jak wkładam ją do napędu to nawet DVD sie nie odpala. Nie słychać żeby chodziło. Płytka nowa. Nieporysowana. Inne płyki działają.

BadCopy sie zawiesza :/

Może to wina nagrania : Nagrałem na Laptopie IBM . Jest tam jakiś program który nagrywa metodą drag&drop. Zabrakło mi miejsca więc wyskoczył komunikat. Wcisnąłem "OK" a potem " make disc compatibility ". Potem wyskoczyła informacja że wszystko poszło OK.
No ale jak widać nie jest OK. Jakieś pomysły ?

...poprzednia |1|2|3|4| następna...

  1. tak to bywa z overburningiem , tommi 24/10/10 19:21
    nie wszystkie napedy sa w stanie odczytac "napalone" plyty

    Śmiech to najlepsze lekarstwo na
    wszystko, no może z wyłączeniem biegunki.

    1. overburning w dvd??? , kreciak 24/10/10 20:08
      malo prawdopodobne, raczej to byl komunikat o tym ze plik przekracza dozwolony rozmiar dla iso i zrobil plytke udf z jakas egzotyczna partycja

      si vis pacem para bellum

      1. video dvd MUSI miec UDFa , Yasiu 25/10/10 07:03
        bo stacjonarne odtwarzacze (a przynajmniej wiekszość) takiej plyty nie odtworzy.

        Yasiu (stupidity it's a virtue)

        1. a plyta dvd , kreciak 25/10/10 07:35
          musi miec format iso lub udf ver. 1.2, inny udf lub stworzenie jakiegos wynalazku (wirtualne etc.) - spowoduje niekompatybilnosc

          si vis pacem para bellum

          1. udf , Yasiu 25/10/10 21:37
            specyfikacja dopuszcza dla dvd video udf'a do wersji 2.50 (2.51)

            Yasiu (stupidity it's a virtue)

            1. skąd takie rewelacje , Master/Pentium 26/10/10 08:27
              na płytach DVD-Video zawsze widziałem 1.02. Zresztą poczytaj sobie tutaj:
              http://en.wikipedia.org/wiki/Universal_Disk_Format

              Nie ma tego złego , co by się w gorsze
              obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
              włącz komputer :-)

              1. ok ciofam :) , Yasiu 26/10/10 23:01
                2.50 dla BD i HD-DVD, 1.2 dla DVD Video.
                Shame on me ;)

                Yasiu (stupidity it's a virtue)

  2. NIE używaj tego programu , Master/Pentium 24/10/10 20:18
    problemy z kompatybilnością są jego specjalnością i od lat się nie zmieniło. Spróbuj isobuster, może zobaczy strukturę partycji i odczyta system plików (tak, to cudo zakłada "partycje" na płycie, tj, nagrywa w kilku ścieżkach).

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    1. ISObuster , grattz 24/10/10 20:30
      twierdzi żę CD jest puste :(

      ...poprzednia |1|2|3|4| następna...

      1. no to płytka jest wadliwa , Master/Pentium 25/10/10 08:12
        lub program w ogóle nie zamknął sesji. Ale nagrywarki widzą niezamknięte sesje więc zakładam, że to nie to.

        Nie ma tego złego , co by się w gorsze
        obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
        włącz komputer :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL