Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 63803 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Odtwarzacz DVD/DivX co jest aktualnie na "topie"? , NimnuL-Redakcja 25/10/10 10:24
Szukam niedużego odtwarzacza DVD dla rodziców, czegos o szerokosci nie wiekszej jak 28cm.

Widze, ze Korr wypuscil model 2238, warto? A moze cos z Wiwa lub Manta? Co polecacie?

Dzieki za podpowiedz. Dawno sie tym sprzetem nie interesowalem, mocno wypadlem z obiegu.

Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach.

  1. jakiś czas temu kupiłem Pioneer DV-310-K , bwana 25/10/10 10:30
    http://www.pioneerelectronics.com/...ders/DV-310-K

    i jestem zadowolony. Szybkie USB (czasem jednak się przydaje), zabójczo szybki odczyt nawet dużych zdjęć (na Mancie nie dało się po prostu wytrzymać, tak wolno się ładowały, ale to był Emperor 3, ale i wiwa 128U kiepsko to robiła) no i odtwarza mi płyty DVD których nie udało mi się odczytać w żadnym innym urządzeniu (łącznie z próbami odzyskania obrazu dysku).

    Mam to od roku i sprawdza się. Acz nie wiem czy ma toto HDMI, bo nie mam tv z takim gniazdem:-) Ok, sprawdziłem w specyfikacji - nie ma.

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

    1. Wybornie , NimnuL-Redakcja 25/10/10 10:38
      wyceluję w model -S jako, że kolor srebrny musi być.
      Szkoda, że szerokość to 42cm, plan był, żeby to było węższe. Może rodzice przymkną oko.

      Dzieki

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. ups... nie zwróciłem uwagi na gabaryt , bwana 25/10/10 10:50
        pokornie biję się w piersi:-D

        PS. Ała!

        "you don't need your smile when I cut
        your throat"

  2. Ja przez 2 lata używałem Fergusona D-880 HX... , Abisai 25/10/10 15:44
    A jest już D-890 HX (niestety żaden nie ma tak małej szerokości).
    Ale zdecydowanie polecam; za ok. 200 zł masz USB 2.0 - ja już tylko tego prawie używam, czasem DVD obejrzę. HDMI z up-scalingiem do 1080p (jęli masz TV HD to się przyda). Doskonale sobie radzi z napisami do DivX. Wersja 890 ma kupę złącz A/V.
    Polecam!
    PS. No i nie do przecenienia - karaoke ;)

    Ash nazg durbatuluk...

    abisai[małpa]o2.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL