Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » Wedrowiec 00:17
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 1678 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Torrent] Zaproszenie na BTGigs , Milan 6/11/10 12:13
Jak w temacie, prośba do boardowiczów o zapka na btgigs.info. Niestety swego czasu zapomniałem zaparkować swoje konto i zostało ono usunięte. I teraz kiedy w końcu dorobiłem się porządnego łącza owe konto bardzo by mi się przydało.

Jeżeli ktoś posiada wolne zaproszenie to bardzo bym prosił na maila w profilu.

May the force be with you!!

  1. może być problem , laciak88 6/11/10 14:39
    dawno nie widziałem zaproszeń...

    "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
    life's problems."

    1. z tego, , Milan 6/11/10 17:33
      co się orientuje to z samymi zaproszeniami problemu nie ma - są rozdawane. Natomiast żeby móc je wykorzystać trzeba być co najmniej superuserem. Mam nadzieję, że znajdzie sie na boardzie jakiś superuser, który mogłby poratować zapkiem.

      May the force be with you!!

      1. mam , laciak88 6/11/10 23:28
        wyższą rangę, ale ogólnie mało zaproszeń ostatnio jest.

        "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
        life's problems."

  2. na TG niestety nie mam , LapTop 6/11/10 15:25
    posiadam tylko na TL.org i najchętniej bym się wymienił za HeavenSource :)

  3. A będziesz , marekzi 6/11/10 20:07
    grzeczny? (H&R, regulamin, i takie tam...)

  4. oczywiście, , Milan 6/11/10 21:08
    moje poprzednie konto na btgigsie mialo 3 lata. Niestety przez nie uwagę konto zostało usunięte za nieaktywność nad czym ubolewam.

    May the force be with you!!

  5. OK, tylko , marekzi 6/11/10 21:49
    adres gmailowy potrzebny - bo w profilu masz @wp - a tam zapki nie dochodzą

  6. Jeśli nie masz jeszcze tego zaproszenia to pisz ... , Tomuś 6/11/10 23:17
    gg 877999.

  7. w takim , Milan 7/11/10 10:12
    razie poproszę na

    May the force be with you!!

  8. Poszło , marekzi 7/11/10 12:36
    na

    1. wielkie , Milan 7/11/10 13:04
      dzięki. Konto założone, czekam na potwierdzenie.

      May the force be with you!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL