Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 8518 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wiatrak na grafice , petergreen 8/11/10 09:54
Ostatnio wiatrak na karcie graficznej, przy wolniejszych obrotach, zaczął wydawać dziwne dźwięki (terkotanie, "klikanie"). Czy obejdzie się bez rozbierania wiatraka? Czym ewentualnie przesmarować, aby nie popsuć bardziej?

  1. zgaduję, że to coś ala Silencer ? , fiskomp 8/11/10 10:00
    Ciężka sprawa i nawet jak zreanimujesz, to na krótko.

  2. Hmm... , petergreen 8/11/10 10:02
    System chłodzenia Glaciator na karcie Asusa.

  3. czasem wystarczy porządnie wyczyścić , Demo 8/11/10 10:24
    może jakiś śmieć Ci tam podlazł. Jak sam nie posiadasz odpowiednich smarów skocz np. do zegarmistrza. Zakraplone tak wiatraki chodzą u mnie b. długo.

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

  4. Cx-80 , Bergerac 8/11/10 12:09
    z teflonem du Ponta.
    http://www.adler.net.pl/...OWLANA/cx_80_teflon.jpg
    Jest chyba w każdym Leroy Merlinie.

    Barbossa: You're supposed to be dead!
    Jack Sparrow: Am I not?

    1. Albo WD40 , Conroy 8/11/10 19:17
      Też jest prawie wszędzie.
      http://blogs.myplainview.com/...l/4wd40-family.gif

      http://flickr.com/photos/myhacien
      da

      1. WD40 nie jest smarem !! , Demo 8/11/10 21:56
        wypłucze resztki smaru jeśli takowe tam są. Może użyć WD, potem dokładne czyszczenie spirytusem/ benzyną albo czymś pokroju promosolu i nałożenie smaru- wtedy ok.

        napisalbym swoj config,ale sie nie
        zmiescil:(

        1. No aż nie wiem co Ci odpisać , Conroy 8/11/10 22:33
          Producent na opakowaniu kilkukrotnie podaje, że produkt smaruje.
          Wikipedia podaje, że produkt smaruje.
          Terkoczące, ciężko obracające się wentylatory, przesmarowane WD40 działają później znacznie lżej i ciszej, obracając się 24h/dobę przez następne lata.

          http://flickr.com/photos/myhacien
          da

          1. lata ?? , Demo 8/11/10 22:55
            Fenomen jakiś. WD jest za rzadki na smar. To, że producent czy wiki sobie coś tam pisze to sobie może pisać. WD40 służy do odrdzewienia, usunięcia syfu, wypukania starego smaru. Właściwości smarne może mieć, ale smarem sam w sobie nie jest.

            pierwsze kilka linków z googla:

            http://www.206club.net/showthread.php?t=65960
            http://www.mtbforum.pl/...ion/index.php/t2461.html
            http://forum.motocyklistow.pl/...x.php?t68734.html
            http://www.frazpc.pl/b/172086 (sorry, ale tak google pokazało)

            To, że jakieś oszołomy wpisują bzdury na wiki a producent wychwala pod niebiosa swoje produkty nie znaczy, że mają rację.

            napisalbym swoj config,ale sie nie
            zmiescil:(

      2. Bez przesady , Bergerac 8/11/10 23:48
        Nie ta półka :)

        Barbossa: You're supposed to be dead!
        Jack Sparrow: Am I not?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL