Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 8497 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Prawo pracy] Ktoś trochę liznął temat ? , Doczu 8/11/10 12:28
Może ktoś wesprze radą.
Czy do wysługi lat (chodzi głównie o dodatek stażowy) liczy się nauka w przyzakładowym Liceum Zawodowym. Krótko po liceum podjąłem pracę na umowę zlecenie (jeśli ma to jakieś znaczenie), ale nie w zakładzie pracy, pod który podlegała szkoła, ponieważ w międzyczasie firma zrezygnowała ze szkoły jako swojego obiektu.
Miałem w 1 klasie 1 dzień praktyk, w 2 dwa dni, a od 3-4 trzy dni praktyk, natomiast od 2 klasy miałem praktyki miesięczne na zakładzie pracy, pod który podlegała szkoła.
Jako takiego świadectwa pracy po zakończonej szkole nie mam, ale kasę za praktyki miałem wypłacaną z kasy zakładu pracy.
Pozdrawiam.

  1. chyba tak , przynajmniej kiedys , mateusz 8/11/10 12:43
    ojcu do emerytury wliczyli 3 lata zawodowki w szkole przyzakladowej

    1. Zawodówki się wliczają na bank... , Doczu 8/11/10 13:10
      ... z Licami Zawodowymi i technikami już tak różowo nie jest i to właśnie chcę ustalić ponad wszelką wątpliwość.
      Ale przeglądając net wychodzi na to, że jednak się nie wlicza ponieważ w zawodówce podejmując naukę nawiązywałeś stosunek pracy z zakładem pod który szkoła podlegała, a w LZ już tak nie było.
      Jeszcze tylko te praktyki miesięczne mogą być jakimś punktem zaczepienia, ale też na razie nie znalazłem nic co by wskazywało, że wiarygodnym.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL