Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 8743 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do oddania - 4 procesory , havranek 8/11/10 13:03
Robiłem porządek w serwerownio-rupieciarni i znalazłem 4 procki, które oddam za dobre słowo. Niestety nie wiem czy sprawnie i nie mam chęci tego sprawdzać. Stan następujący:
1. Sempron 3000 na s939 - proste nóżki
2. Celeron 1,7GHz na s478 - proste nóżki
3. Celeron 1,7GHz na s478 - pokrzywione nóżki
4. Celeron Taulatin 1,1GHz na s370 - trochę pokrzywiony, ale bez dramatu.

Jak ktoś ma chęć na te zabytki to proszę się zgłaszać.

  1. gdyby nie znalazl sie , Tummi 8/11/10 13:16
    ktos bardzo potrzebujacy tego celka na s370, to ja sie pisze ;)

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  2. Byłbym , Marcinex 8/11/10 13:26
    chętny na 2 celki pod s478 - z góry dziękuję

    Nie ma piekła poza tym światem, on nim
    jest, nie ma diabła poza człowiekiem,
    on nim jest!

  3. O już wypełzli... , wukilah 8/11/10 13:34
    ... pierwsi "nędzarze"...

    1. hahahahaha , Killer 8/11/10 14:29
      rotfl :D

      Kiedyś normą był ogół a nie margines...

    2. nie nędzarze, tylko brelokowcy ;) , fiskomp 8/11/10 14:34
      Nie wiesz, że szczytem trendy jest posiadanie breloka z takiego Celeron Taulatin 1,1GHz na s370 ?

      Full wypas i klasyka.

      1. Trendy to by może był P4 2,4 , McIsland 9/11/10 08:26
        na Northwoodzie

        GTD ...

    3. buahah , MayheM 8/11/10 14:36
      owned :)

  4. A Celek Tualatin 1,2? , marekzi 8/11/10 15:28
    Bo mam takiego, tylko nie chcę dać plamy.
    I gdzie się to wiesza?

  5. ja chętnie wezmę tę plazmę 58" i playstation3, skoro Ci niepotrzebna , bwana 8/11/10 15:30
    ;-)

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

  6. na Core i5 się piszę , gorky 8/11/10 15:33
    bo czemu nie? :P

  7. skoro nie ma innych chętnych , havranek 9/11/10 07:53
    to Tummi dostaje Taulatina i promocyjnie Semprona, natomiast do Marcinex lecą oba Celki. Panowie, poproszę o adresy, na które mam wysłać procki.

    1. ja chetnie semprona , Piratez 9/11/10 08:06
      przyjme, place za przesylke:)

      1. oki , havranek 9/11/10 08:40
        w takim razie Sempron jest dla Ciebie. Poproszę adres.

        1. poszedl mail , Piratez 9/11/10 09:38
          jw...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL