Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 14712 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dell D630c - problem z instalacja sterowników do wifi , ThY 11/11/10 19:43
Mam niezłego 'zonka' z instalacją sterowników do karty wifi w Dellu jak w temacie...? System Windows XP. Sprawdzalem juz wszystkie wersje driverow dostępne na stronie supportu della, ale bez efektów, nadal mam ten sam komunikat - nie można uruchomić urządzenia i koniec. karta jest widoczna z poziomu menagera urządzen. co więcej - zmienialem karte na inna (100% sprawna), efekt ten sam - error 10 - nie mozna uruchomic urzadzenia. pstryczek po lewej stronie laptopa jest na pozycji ON. wydaje mi sie, ze to jakis kruczek, ale nie mogę go namierzyć?!?
Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

  1. pewnie , waski 11/11/10 20:02
    sciagasz driver pack do WLAN ze strony
    http://driverpacks.net/driverpacks/latest
    rozpakowujesz, nagrywasz na cd, przy aktualizacji sterownika wybierasz zeby system 'uwzglednil nosniki wymienne' czy jakos tak i gotowe.
    Driverspacki zawieraja sterowniki do wiekszosci popularnych urzadzen, wiec nie powinno byc problemu.

    W viscie/7 nie trzeba nagrywac sterownikow na plytke, system sam potrafi przeszukac folder na dysku.

    SNAFU
    Situation Normal, All Fucked Up

    1. dzięki za namiar :) , ThY 11/11/10 20:51
      fajny resource.

      Niestety efektów brak, system znalazł na wskazanym napędzie sterowniki do Intel 4965agn, ale po instalacji urządzenie nadal posiada status: Nie można uruchomić tego urządzenia. (Kod 10).
      Any ideas?

  2. To może support Della? , Emalia 11/11/10 23:00
    w myśl "Gdy wszystko zawiedzie przeczytaj instrukcję", a skoro"karta jest widoczna z poziomu menagera urządzen. co więcej - zmienialem karte na inna (100% sprawna), "

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL