Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Zbyl 07:46

 Dzisiaj przeczytano
 46201 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

32bitowy kolor i zawieszki.. , Dziadek_W 17/11/10 13:01
Witam, mam dziwny problem ze swoim komputerem. Maszyna dość leciwa bo Athlon XP 3200, Power Color HD 3850 AGP 512, Windows 7 32b, 2 GB RAM. Kiedy mam ustawiony 32 bitowy kolor komputer szaleje tzn, ekran robi się czarny, jakieś artefakty.. widać tylko wskaźnik myszy. Trwa to chwilkę i o ile nie zakończy się samoistnym restartem, wraca do normy i pojawia sie napis że: Sterownik ekranu przestał odpowiadać ale odzyskał sprawność. Za kilka minut, czasem sekund znowu to samo. Dzieje się to tak czasem już na etapie uruchamiania komputera wiec to nie przegrzanie grafiki. Po zmianie trybu pracy na 16 bitów komp pracuje normalnie i bez kłopotów. Czym może to być spowodowane? Czy tryby pracy maja wpływ na zużycie prądu? Zasilacz .. jakiś Modecom (?) 400W.

Życie w Moherowej Rzeczpospolitej
jest sporym rydzykiem..

  1. Sterownik ekranu przestał odpowiadać ale odzyskał sprawność , myszon 17/11/10 16:11
    próbowałeś innych wersji sterowników?

    1. Dzięki myszon za zainteresowanie postem.. , Dziadek_W 22/11/10 15:21
      Mała dygresja dotycząca boarda.. kiedyś można było oczekiwać szybkiej i fachowej pomocy. Dzisiaj userzy boarda wolą pisać tematy typu "naprułem się', "gdzie kupić rower" itp. Nie mam nic przeciwko takiemu forum, ale chyba board zatracił swoje pierwotne przeznaczenie..

      Życie w Moherowej Rzeczpospolitej
      jest sporym rydzykiem..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL