Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 64300 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

sklep internetowy gdzie hostowac skad wziąc engine , ziggy 19/11/10 19:09
witam

chce otworzyc sklepik inernetowy potrzebuje standardowych funkcjonalności typu utworzenie konta mailing koszyk itp. Nie potrzebuje tego ingegrowac z programem magazynowym itp
Poradzcie mi gdzie hostingowac i skad wziac engine tak zeby poskładać toto do kupy - os commerce:) czy cos lepszego ? widzialem oferte home.pl ale oni chca % od obrotu a to mi nie pasuje

dzieki za pomoc
rt

  1. hmm , arteqw 19/11/10 19:38
    używam joomla +virtamart, hostuje na polecanym tu kiedyś vel.pl

    Pozdrawiam, Artur
    digi-led.pl

    1. vel.pl? , Galnospoke 19/11/10 20:28
      Hmmm... Rocznie 80 zl, pojemnosc 2GB i transfer roczny 28 GB. To jest oferta sprzed 10 lat.

      OVH daje za darmo na dwa lata: 20 GB i transfer !miesieczny! 4TB.

  2. Niech Ci reka boska , Ramol 19/11/10 22:11
    broni przed oscommerce, przestarzale i nierozwijane, do tego zmiana wygladu to zmiana polowy plikow php. Lepiej juz Zen Cart.

    Ramol

  3. czy jest gdzies , ziggy 24/11/10 18:21
    jakis rozsadny tutorial jak osadzic grafike na zen carcie?

    mozecie mi powiedziec gdzie znajde cos takiego

    dzieki za pomoc

    1. Zalezy co przez to rozumiesz , burczester 24/11/10 18:46
      Jest system szablonow, wiec jakiejs specjalnej instrukcji raczej nie potrzebujesz. Kopiujesz sobie szablon classic w includes/templates albo sciagasz jakis inny, zmieniasz nazwe, dane w template_info.php i dzialasz. Masz czysty HTML z wstawkami z PHP i CSS. Samym arkuszem stylow w classic mozesz pozmieniac wiekszosc rzeczy. Wszystkie pliki szablonow masz w template_default. Odpowiedzi na wszystkie mozliwe pytania znajdziesz na oficjalnej stronie i forum.

  4. bardzo , ziggy 24/11/10 19:57
    dziekuje

  5. Hostowac , Birdman 25/11/10 09:47
    mozesz u mnie...

    ping?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL